Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Honnan tudhatja egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Honnan tudhatja egy lány hogy kapcsolatot vagy csak kavarást/barátság extrákkalt szeretnétek?

Figyelt kérdés
Valamivel szoktatok ezt érzékeltetni ? Sokszor futottam bele a problémába hogy a fiú komolyan gondolta a dolgot en meg nem de azt hittem ő is így van vele. Most egy sráccal úgy vagyok hogy akár el tudom képzelni hogy összejöjjünk (sőt..) de tudnánk csak kavarni is részemről. Sok félreérthető utalást, becézést stb ír de lehet hogy masnak is. Ti hogy szoktatok jelezni ? Kororok is legyszi :)

2015. dec. 26. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Sehogy sem.

Ilyen magadfajta kavarós, komolytalan "extrás" pitsákra nincs szükségem :)

A normális lányok érdekelnek.

2015. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, téged...

De én is futottam már bele olyan srácba, akibe belezúgtam, azt hittem járhatunk is, mert tök sokat randizgattunk, flörtölgettünk, aztán meg mondta, hogy ő csak ilyen "barátság extrákkal" cuccot akar tőlem...

2015. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: Folytasd, érdekel az első mondatod befejezése......
2015. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1: lehet nem kéne így megítélned ha semmit nem tudsz rólam es a múltamról. Mindig az elején tisztáztam mindenkivel hogy mit szeretnék csak volt akin egyértelműen úgy látszott hogy nem szeretne komolyat
2015. dec. 26. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj, mi történhetett a múltadban, hogy ba.szni akarsz kislány?

Attól, hogy valakinek történt egy s más a múltjában, tudnia kellene normálisnak maradnia.

Sajnálom.

2015. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztos te vagy a normalis akinek nincs jobb dolga mint leszolni nevtelenül akit csak tud... en csak megkérdeztem valamit nem kértem vélemény magamról senkitől sem
2015. dec. 26. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem szólok le senkit, akit csak tudok, de az ilyen emberek mellett, akiknek értékrendjük ennyiből áll, mint neked, nem tudok elmenni.

Adtam egy hasznos választ is: "Sehogy sem".

Mivel tényleg nagyívből elkerülném a magadfajta lányokat, és az összes tartós kapcsolatot kereső srác (sokan vagyunk) ugyanezt válaszolná.

Egyéb kérdésedre is válaszolok!


Jaa, és 21F, de ezek után a tiédre is kíváncsi vagyok.

2015. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még jó hogy te ismered az értékrendem :) köszönöm a választ 17 éves boldog lány
2015. dec. 27. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!