Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a fiúbarátom. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a fiúbarátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

SZiasztok.

Kiváncsi vagyoik ti mit tennétek a helyemben vagy ha voltatok már ilyen helyzetben akkor mit tettetek.

Van egy fiu aki tortenetesen a legjobb fiu barátom volt. :(

11 honapja lett egy baratnoje es fulig szerelmes minden tokeletes veluk legalabbis ez latszik , par honapja mikor beszeltem vele par szot elmondta hogy sokat veszekednek de szereti.ezitan tobbet nem is keresett es elotte se abban 7-8 honapban. Ez ido alatt volt baratom de rajottem ot szeretem es valami miatt nem tudja mas potolni.

probaltam vele beszelni, mikor kint voltam egy m,eccsen amit o is jatszott de par szonal tobbet utana se valtottunk. Lehet hulyeseg de ugylatom (eddig is kizart) de most veglegesen az eletebol ezt pedig onnan tudom hogy instagram vagy ilyesfajta nem facebook kozossegi oldalrol kikovet azaz nem kivancsi ram pedig semmitn se csinalok.

Az a gond hogy eddig turtotzettem magam de oknelkul ramjon a siras ha latok valamit ami hozzakapcsolodik vagy amit kozzetesz. igen mielott mondjatok tudom, baromira feltekeny vagyok de ha valakit szeretunk ez termeszetes. nem probalom elvenni tole elvegre az szemet dolog. megis valahogy szeretnem ha ujra baratokl lennenk de ha en irok akkor kb lekoptat... karacsony van es meg annyit se irt hogy boldogot vagy valami.. meg olyantol is kaptam uzenetet akire nem szamitottam volna.

hoyg mar ismeritek nagyjabol a tortenetet valaki tudna segiteni hogyan kerulhetnek mint BARAT kozelebb hozza vagy mit tennetek?

elore is koszonom a normalis valaszuokat

17/L



2015. dec. 26. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit. Nem akar és kész. Az egyetlen, amit tehetsz, hogy kérdőre vonod, hogy lesztek-e újra barátok, vagy sem és, hogy mit tegyél, hogy újra barátok legyetek. Sajnos ennyi a maximum. Sok sikert!
2015. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

egyébként lehet, hogy a csaj miatt zárt ki az életéből (mert mondjuk féltékeny volt rád stb.)

nekem ugyanez volt a problémám. Szerencsémre a fiú nem tud a dologról. Majdnem egy évet hanyagolt és amikor szakítottak, mintha egy csettintésre változott volna. Szépen megdorgáltam (ezt neked is ajánlom) és megígérte, hogy nem fog elhanyagolni. ;)

16l

2015. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!