Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívhatják ezt a srácot?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatják ezt a srácot? (kép)

Figyelt kérdés

Én próbáltam már többféleképpen is keresni,de nem találtam meg...

[link]


Valaki tudja esetleg? :)



2015. dec. 27. 17:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hasonlít rá, de szerintem nem ő az :/

De köszi a választ! :)

2015. dec. 28. 17:08
 12/15 heyitsadrii ***** válasza:
50%
Lehet,hogy próbáltad már,de számítógépen tudsz a google keresőben keresni kép alapjàn,de nem minden esetben ad ki normális,felhasználható találatot.Nem tudom most megpróbálni,mert telefonról vagyok,de ha esetleg később sem lesz meg akkor megpróbálhatom.:)
2015. dec. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen,próbáltam már :) De úgy csak a 'cortes de cabelo masculino'-t dobja ki :/

Azért köszi a tippet! :)

2015. dec. 29. 11:59
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez én vagyok! 😱 Honnan szerezted meg a képemet?
2015. dec. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 heyitsadrii ***** válasza:
Pár nap után,eszembe jutott ,hogy megnézhetnél egy két fantasy (?nem vagyok otthon ilyen téren,mert nem nagyon szeretem őket,de remélem azért érthető,a vérfarkas,vámpír meg hasonlók)film/sorozat szereplőit.Ott szoktak hasonló karakterű emberkéket beválogatni.De mivel említetted,hogy kidob egy szöveget,azt bemásolhatnád google fordítóba,ott felajánl egy nyelvet,és akkor az olyan nemzetisègű modelleket keresni.:) Bele tudnám képzelni egy CK reklámba.:D
2016. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!