Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy viszonyulna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy viszonyulna ehez egy srac?

Figyelt kérdés

16éves vagyok, de meg nem volt normalis kapcsolatom

Eddig egy sraccal smaroltam egyszer es felek talalkozni masokkal pont ezert hogy meg normalisan csokolozni se tudok.

Egyebkent nem vagyok csunya nagyon sok visszajelzest kapok csak pont emiatt nem szeretnék talalkozni senkivel mivel ezt cikinek erzem.

Pedig amugy nagyon vagyok egy fiura es ugy mindenre ami egy fiuhoz kotheto :/


2015. dec. 27. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Senki nem úgy pattan ki az anyukája hasából, hogy tapasztalt. :)

Te még fiatal vagy. Nyugodtan merj közeledni. Nem lesz gond.



25F

2015. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

16 évesen senki nem vár el tőled tapasztalatok.

Semmilyet.

nem ciki.

2015. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A korombeliek igenis elbarjak. Sajnos vagy nem sajnos :(
2015. dec. 27. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj értelmes 18-20 év körüliekkel. Értelmiségi családból származóvalm ne parti ficsúrokkal.
2015. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!