Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani ehez hasonló...

Tudtok mondani ehez hasonló animékat?

Figyelt kérdés
Tudtok kondani vampire knight hoz hasonló ajiméket? Lehet benne több romantika,de ne legyen nagyoj véres; előre is thx.
2015. dec. 26. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
kategória
2015. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szerelmi sokszögre gondoltal, akkor tudom ajánlani a Brothers Conflict -et (12 v 13 fiutestver egy lakasban egy lannyal.. a tobbit a fantaziadra bizom) , vagy a Diabolik Lovers (6 vampirfiu, akik szo szerint felvaltva szivkaljak az odakoltozo kiscsaj veret), esetleg az Amnesia (Ezt eleg nehez lenne korulirni, mivel az egeszbol semmit se ertenel annyira gane.. viszont tele van helyes bishikkel), Uta no prince-sama (Ezt nem neztem vegig mert annyira unalmasnak tartottam, de ha szereted az "azegesztortenetbencsak2-3szorszolalokmeg" lanyokat, es a zenevel kapcsolatos animeket akkor tetszeni fog),

Ouran High Scool Host Club (Ezt imadnad halali vicces szetrohogtem a fejem. Egy atlagos lany egy gazdag iskolaban eltor egy a gazdagok kozott is a leggazdagabbak, a Host Club egyik vazajat, amit ugy torleszt hogy beall a bandajukba, de a bandatagok csak fiuk, o meg amugyis ugy néz ki mint egy fiu, ezert o is fiunak adja ki magat hogy ottmaradhasson), Hiiro no Kakera (Ez egy kicsit fantasy, az ordog es valami Tamayori?!?! hercegno leszarmazottja osszejonnek, sok bonyodalom es tiltas utan. Az eleje picit uncsi de utana beindul a sztori es eleg siratos lesz a vegere)


Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha ilyen temajura gondoltal akkor ugyes vagyok, ha nem, akkor ne vedd figyelembe ezt a valaszt :)

2015. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!