Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ilyen testről, fiúk- lányok? (Képek lent)

Figyelt kérdés

NEM saját képek, azaz nem én vagyok rajtuk, de légyszi így is írjatok véleményt!

Fenék: [link] Kb. ilyen. Szerintem nem jó, de nem is rossz.

Mell: [link] A mellem ekkora push-up nélkül, nem tudom, hogy a képen látható hölgynek push-upos-e.

Has,láb: [link]

Hosszú szőke hajam van, barna szemem. Segítenétek, hogy még mire edzek, vagy mim legyen jobb, izmosabb? Vagy így is jó? Illetve mi jön be, mi nem jön be rajtam? Írjatok légyszi véleményeket, nem baj, ha rossz, de kulturáltan. Köszönöm mindenkinek :) :D


2015. dec. 28. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes
2015. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, bár nem hiszem :) Köszi :)
2015. dec. 28. 19:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismerkedős üziket nem kérek, köszi :)
2015. dec. 28. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem terveztem:D
2015. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Fenék:Perfect


Mellek:Perfect


Has,lábak:Perfect

2015. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem neked írtam :( csak néhány embernek... utolsó : Köszi :)
2015. dec. 29. 01:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Viccen kivül mondom, hogy téleg tökéletes
2015. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!