Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt olyan, hogy ennyire féltetek, amikor egy fiu/lány szemébe néztetek?

Figyelt kérdés

Nagyon beparázom akkor, amikor annak a srácnak a szemébe kell(ene) néznem, aki tetszik :(

(tudom, nincs olyan, hogy kell, de ha akarok tőle valamit, akkor legalább ennyit tehetnék érte)


Attól félek, hogy már csak abból rájön, hogy nagyon tetszik, hogy ránézek, az eszemmel tudom, hogy ez hülyeség, de valamiért akkor is ettől tartok :(

Idővel persze sejthet valamit, de nem rögtön.


És amitől még félek, hogy nem fogja viszonozni és hogy ki is mondja, hogy nem tetszem neki és ezt nem kedvese, "óvatosan" adja elő. :(


Akivel volt ilyen, az hogy győzte le ezt a félelmét?

Szerintetek mi segíthetne? :/


15/L



2015. dec. 28. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
szia.. tudom hogy hogy erzel mert en is iyen vagyok.. volt egy srac aki nagyon tetszet es nm mertem a szemebe nezni mert en is feltem de aztan egyre tobbet beszeltunk (habar nm jottunk ossze).. mindig nagyon ideges voltam meg nm jottek a szavak de aztan bebeszeltem magamnak hogy ugysem veszithetek semmit :) es ha rajon annal jobb mert akkor ha szeretsed van akkor kedvesebb lessz es tobb vigyelmet szentel neked... nalam bejott.. a srac eszrevette hogy nagyon tetszik meg minden es kedves volt velem es mindig kereste az alkalmat hogy beszeljen velem :) nm tudom garantalni hogy veled is igy lessz de nm veszithetsz semmit :)
2015. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!