Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszik vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik vagy szimpatikus, ha egy lány picit olyan "házitündér" típus? Vagy inkább baj?

Figyelt kérdés

Azt hiszem nem sikerült megtalálnom a megfelelő szót:)

Egy olyan lányra gondoljatok, aki olyan nyugisabb, szerényebb, csendesebb típus. Nem nagyon él társasági életet, de az emberek általánosságban kedvelik őt mert jóindulatú és alapjába véve rendes mindenkivel. Nagyon nyugodt és türelmes. Szeret elpepecselni a dolgokkal, legyen az egy sütemény díszítése vagy egy ajándék becsomagolása. Ennek egyik oka az is, hogy nagyon igényes a munkájára, picit maximalista és odafigyel rá, hogy mit ad ki a kezei közül. Szeret barkácsolni, "kreatívkodni". Szívesen sütöget, főz és bár nem profi, de ügyesen csinálja és a végeredmény általában finomra sikerül. A környezetében lévőket is szereti meglepni süteményekkel, nem azért mert így próbálja őket megvesztegetni vagy ilyesmi, csak ez örömöt okoz számára. Szereti ha valami olyat tud adni az embereknek, amivel örömet okozhat nekik. Szereti a virágokat, növényeket és az állatokat. Szívesen törődik, foglalkozik velük. A házimunkát már annyira nem kedveli, de sajnos az nem kedv kérdése...

Nektek szimpatikus egy ilyen lány? Vagy egyáltalán nektek számítanak ezek a dolgok valamit? Zavarna titeket, hogy például nem szeret szórakozóhelyekre járni vagy hogy nem kifejezetten egy társasági ember?


2015. dec. 30. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem a legjobb szó de inkább úgy kérdeznéd h kinek nem? :DD
2015. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekem szimpatikus, bejön :D és ha pörköltet is tud csinálni kész fõnyeremény :D a szóbanforgó lány tud pörköltet csinálni? :D
2015. dec. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Leszel a feleségem? 😍
2015. dec. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes, én se szeretek szórakozóhelyekre járni és társasági ember se vagyok. :D
2015. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Énis hasonló vagyok,csak fiú változatban. :)Ez egy remek tulajdonság in my opinion.
2015. dec. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok kifejezetten társasági ember, úgyhogy számomra előny egy lánynál, ha ő se az.

Az ugyancsak visszahúzódó fiúknál biztosan van esélyed. :)

2015. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!