Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek tetszik, ha egy fiú az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszik, ha egy fiú az a szerelmes, gondoskodó típus?

Figyelt kérdés

Még sajnos nem volt barátnőm, de úgy gondolom az a típusú fiú vagyok aki agyon kényeztetné a barátnőjét, aki mindig kedveskedne a barátnőjének, aki ha nem lennénk együtt mindig szeretnék vele dumálni, szóval olyan típusnak tartom magamat aki ha valakiért odavan, akkor azt nagyon kimutatja ahogy csak lehet. Persze azért mindenkinek kell a szabadság és a tér.


Szerintetek ez a típus vonzó vagy inkább taszító? Hogyan tudnám megmutatni milyen ember is vagyok? Mert talán kívülről nem annyira látszik, hogy mennyire is jó ember vagyok, és hogy mennyire is örömömet lelem abban ha másiknak örömet okozhatok?


Ui.: mellőzzük a kárörvendő válaszokat. Köszi mindenkinek! :)


20F



2015. júl. 25. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel en is ilyen vagyok szamomra ez vonzo es ilyen sracot keresek:) szoval nyugi jo h ilyen vagy! 18l
2015. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Taszító.


Én is hasonló vagyok, de ezt az énem csak akkor veszem elő, ha barátnőm van. Addig meg kell maradni férfinek, különben észre se vesz. Tapasztalat.

2015. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lánynak vonzó egy ilyen fiú, csak arra vigyázz, hogy ne fojtsd meg a szereteteddel!
2015. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%
Számomra vonzó. :)
2015. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jó tanács: Ne egy szeretethiányos kapcsolatfüggő lányt szedj fel, akit kezdetben nagyon boldoggá fogsz tenni, később viszont még tovább gyengíted a lelkét, velem ez a helyzet. Sokkal erősebbnek éreztem magam egy olyan pasi mellett, aki nem kényeztetett el ennyire.
2015. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 hasd ***** válasza:

Ne csináld, soha de soha nem szabad ilyennek lenni. Gyengének és törékenynek fognak látni a nők. Ilyen a társadalmunk a kultúránk. Ezt látták otthon.


Tartsd be a határokat, és ne menj át picsogó kisfiúba:)

2015. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kérdező amúgy ezek csak random tulajdonságok. Akármi lehetsz, leginkább az számít hogy adod elő magad..


Valahogy úgy, hogy egy szép emberen minden jól áll [legalábbis jobban mint aki nem szép], mer a jó test ugye kompzenálja stb..


Ha [CSAK PÉLDÁNAK MONDOM] mondjuk ezek mellé van valami rohadt irritáló dolgod vagy sík hülye vagy, szart se számít az egész.


Ja meg számít az első benyomás is persze.

2015. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik nekik, én is ilyen vagyok. A stílusom viszont teljesen mást árul el rólam, szóval megúsztam. :)
2015. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Puszta kedvességgel, törődéssel, szeretettel senkit nem fogsz felszedni.


Ha rögtön így közeledsz valakihez, annyit adsz neki, hogy elmenekül. Valamilyen szinten legyél rideg, és lassan tápláld be a dolgokat. Ne legyél feltétlen baromi kedves és törödékeny.


Így egy csajt nem szedsz fel. A lényeg hogy lassan fokozatosan szedd fel, kelts benne fel az érdeklődést, ne érezze azt hogy rögtön lehoznád neki a csillagokat, hagyd gondolkozni, azaz legyenek kételyei, ne legyen egyértelmű az egész.


Akkor szeresd akkor imádd, ha a barátnőd. Előtte csak elüldözöd ezzel, ha pusztán így bánsz vele. Flört, minimális szóváltások, piszkálódások, sokszor mondj nemet, ne az legyen hogy kér valamit te meg ugrassz.


Pl. ha találkozni akar veled, a legjobb ha nem az adott időpontban ugrassz amikor mondja, hanem azt mondod hogy oké legyen, de én ekkor nem érek rá, esetleg valami másik időpont?


Érezze azt hogy nem egy út ez, ami sima, hogy végig kell rajta gyalogolnia.


TE is jobban szeretnéd a 10 millió forintot ha te keresnéd meg, mintha valaki lecseszné eléd.

2015. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ... túlzásba is lehet vinni könnyen. Engem taszítanak azok, akik megfojtanak a szeretetükkel. Azon kívül, ha egy nőnek önértékelési problémái vannak, akkor nem tudja elhinni, hogy neki jár ez a szeretet és gondoskodás, és esetleg furcsán reagálhat, akár menekülőre is foghatja. Nekem is meg kellett érnem rá, hogy el tudjam fogadni. A barátom szerelmes, gondoskodó típus, de nem sok, és nagyon élvezem.
2015. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!