Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ahhoz, hogyha a pasitok Star Wars megszállott lenne?

Figyelt kérdés
És folyamatosan csak pl: a Birodalmi rohamosztagosaival stb. (figurák) és egyéb I. Galaktikus Birodalmi játék figuráival/járműveivel pl: AT-ST (All Terrain Scout Transport) AT-AT (All Terrain Armored Transport) lépegetőkkel és játék TIE FIGHTER, Tie Advanced x1, Tie Bomber, és Tie Interceptor űrhajóival játszana veletek? örülnétek neki? (Szó szerint csak ezekkel!) 23/F

2015. dec. 30. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki tetszik nekem, az is őrült, úgyhogy nekem nem lenne vele bajom:D
2015. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem bírnám
2015. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azzal önmagában nem lenne bajom, hogy rajongó, mert én is rajongója vagyok a filmeknek, de azért van egy határ.:D Nem örülnék, ha csak arról szólna a barátommal töltött időm, hogy vele ilyen módon játszok. 16/l
2015. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NeymarjrLau ***** válasza:
Az jó, ha valaki rajong valamiért, különösen a Star Warsért, még az sem baj; ha gyűjti az ilyen dolgokat, de amkt leírtál, az már egy kicsit túlzás.
2015. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Az én pasim 33, épp csak Star Warsos alsógatyája nincs, és amennyi legót az elmúlt másfél hónapban kiraktunk együtt, egész gyerekkoromban nem volt. Szívesen raktam vele össze, meg jól is néztek ki, de többórányi legózás után már alig vártam, hogy végezzünk, és mondjuk megnézzünk egy filmet vagy csináljunk vmi olyant, amit én szeretnék. Így számomra rendben van, de hogy mást se csináljunk, csak ezt, azt nem tudnám tolerálni.
2015. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amiket írtál....

Egy mukkot sem értek belőle. xD

A srác vagyok.

Kis koromba nagy rajongója voltam a filmnek.


Szerintem nem rossz pont a csajoknál ,de viszont ne csak azt csináld. ;)


Üdv!

2015. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát mostanában minden kisfiu sztárvársz rajongó.

Majd elmúlik amikor már nem lesz menő.

2015. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aranyosnak tartanám,hogy ennyire rajong valamiért :)
2015. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Korodbeli, 23 éves nő vagyok és egy mukkot sem értettem a kérdésből. Én nem tudnám ezt tolerálni, egyszerűen, mert én nem vagyok egy rajongó típus, utoljára 12 évesen kattantam rá így valamire, így az én fejemben ez gyerekes. De van egy rakat felnőtt ember, akik rajonganak különböző dolgokért, ők biztosan tudják ezt is tolerálni, mert hát a rajongásod tárgyában semmi rossz nincs. (ha pl. halott vörös nők hajfürtjeit gyűjtenéd, na azt nem tolerálná senki :D ) Arra azért figyelj, hogy egy kapcsolat lényege, hogy mindig a másik vágyát tartsuk szem előtt és ha ez mindkét fél részéről így történik, az boldogsághoz vezet. Így a lány biztosan szívesen játszana veled ezekkel, amennyiben Te is szem előtt tartanád amit ő szeret, és csinálnátok olyan programokat is.
2015. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretem átállok vele a sötét oldalra..:D
2016. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!