Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek a barátnőm miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm miért nem nézi meg velem a Star Wars részeket?

Figyelt kérdés
Decemberben meg fogjuk nézni az uj részét, és azért is szeretném vele megnézni az előzmény trilógiát,hogy tudja miről van szó. De sehogy se tudom rávenni, hogy megnézze velem, bármi mást nézhetünk.

2015. jún. 28. 20:24
1 2
 1/14 To7ka ***** válasza:
96%
Azonnal cserélj barátnőt! Az nem kapcsolat, ahol egy Star Warst nem néz Veled végig... Kész, itt le is lehet zárni... Még ajánld fel neki a machete ordert, mert úgy jelentősen élvezhetőbb (és kihagyod az 1. részt). Ha arra is nemet mond, akkor szakíts!
2015. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
Ajjaj,decemberig tényleg találnom kell magamnak valakit :D
2015. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Olyan nincs. Rabold el, kötözd egy székhez, és nézzétek végig.
2015. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Én még nagyon régen láttam Star Warst, és alig emlékszem belőle valamire, és nem is az összes részt láttam. De...nekem is van barátom, és ő is meg akar nézetni/hallgatattni mindenféle filmet/zenét. (A Star Wars biztos jó, szóval nem,tudom mit izél) De én általában megnézem/meghallgatom amiket küld. Ha pedig nagyon nem akarja megnézni 1. neked tiszteletben kéne tartanod, ha annyira nem akarja, bár akkor minek nézné az új részt? 2. lehet, hogy nem illetek annyira össze...persze ez csak egy film, meg minden, de ha ennyit nem képes megtenni azért, mert te kéred, akkor tényleg nem neked való.
2015. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ahhoz nem 3 hanem 6 részt kellene megnézni.

Mondd meg neki, hogy a Star Wars az egy romantikus családregény akció köntösbe bújtatva - mert amúgy az xD


Hátha.. :D

2015. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom miert tiltakozik ellene ennyire, en siman vegig neznem a helyeben, biztos nem veletlenul van ennyi rajongoja...

Ha tovabbra is ennyire passziv es nem erti meg, hogy neked ez fontos, komolyan szakitani kellene!

2015. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Rögtön szakíts vele! Star Warsról beszélünk emberek!


De így komolyan értelmetlen, minek akarja megnézni akkor az új részt?!

2015. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Akaszd fel magad légyszives..
2015. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem értem hogy miért tiltakozik ellene.Mondd meg neki hogy ez egy romantikus történet végülis tényleg az.Lány létemre a kedvenc filmem.
2015. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert idióta...
2015. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!