Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ezt a kérdést nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt a kérdést nektek teszem fel. Szerintetek miért van az, hogy egyáltalán nem tudok barátnőt szerezni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok...nem nézek ki rosszul szerintem sem arcra sem testre..nem vagyok hulye sem...intelligens normalis vagyok...sportolok...kuzdosportra jarok es nemrég elkezdtem kondizni amellett, hogy focizik is. Eddig egy barátnőm volt....míg vele voltam vonzó voltam a lányoknak, de mióta szakítottunk azóta rám sem neznek
2015. dec. 31. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb megnèzik azokat akiknek barátnőjük van. De a leírtak alapján szerintem jófej lehetsz. De ne várd egy lánytól hogy ő lezdemènyezzen, mert úgysem fog. 16/l
2015. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a csajoknak mindig az kell akinek csaja van legyel vicces es menni fog
2015. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Legyél nyitott az új emberek felé, merj kezdeményezni :) Legyél jó hallgatóság
2016. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!