Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ma este?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ma este?

Figyelt kérdés
most úgy jöttek össze a dolgok, hogy sehova se tudok elmenni szilveszterezni, mert barátnőm lebetegedett aki nálunk lett volna, a társaság meg akikkel eddig együtt szilvesztereztünk mind szét széledtek :/ 15/L vagyok, de ezeket a szilveszterezéseket ne úgy képzeljétek el, hogy részegre ittuk magunkat. Eddig az volt h valakihez elmentünk és ott jól elvoltunk és éjfélkor koccintottunk és még fent voltunk beszélgettünk és utána aludtunk. szóval teljesen normálisba nyomtuk. és az a baj, hogy eddig minden szilveszter így meg volt szervzve és most meg nem tudom mit csináljak. kicsit jó lett volna valahova elmenni vagy ilyesmi. ha valakinek lenne ötlete azon kívül, hogy aludjak azt megköszönném

2015. dec. 31. 21:48
 1/5 anonim válasza:
17f hova valosi vagy?
2015. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Galaxys örzői a HBO-n vagy írhatsz nekem:) 17f
2015. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd a TV-t, és igyál pezsgőt! :)
2015. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azta! Mindhárman ugyanakkor írtunk :)
2015. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni, írj bátran :)
2015. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!