Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este volt egy bizar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este volt egy bizar álmom, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a srác aki eléggé bejön nekem rámhajtott, de ez nekem valahogy nem volt olyan jó mint kellen. Elég gyorsan mentek a dolgok megfogta a kezem, megcsókolt és sétálgattunk. Behívott az egyik öltözőbe valamit mormogott magában megindult felém és azt mondta, hogy ő ezt nem tudja megtenni. Csodálkozva kérdeztem, hogy mit? Válasza az volt, hogy van egy férfi aki megzsarolta azzal, hogy ha nem hajt rám és nem erőszakol meg akkor...

Itt befejeződött.. Mióta felébredtem nem tetszik a srác.. Miért van ez?



2015. okt. 11. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudatalatid igy mondta neked hogx o egy hulxe paraszt,lepj tovabb.😂😂
2015. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ékszerteknős válasza:
Voltak broblémáitok az elmúlt 1 hónapban? Láttál valami olyan filmet ami ezt felkavarhatta benned? Ha nem,de úgy értez megbízhatsz ebben a srácban mondd el neki mit álmodtál. Ha nem bízol meg benne,kérj segítséget egy felnőttől. Hidd el nem fogod megbánni.
2015. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!