Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Ha valaki részegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Ha valaki részegen azt írja, hogy szeret, lehet igaz? Lent kifejtem!

Figyelt kérdés
Légyszíves, olvassátok el, fontos lenne számomra! Kezdjük azzal,ami miatt tudom, hogy bántani fogtok,de ne általánosítsatok, kérlek! Én 13 éves lány, ő meg 19 éves fiú.Szóval azt tudni kell a fiúról,hogy az a tipikus "sok lánnyal flörtöl,sok lánynak ígérget dolgokat" tudjátok mire gondolok. És hát tegnap volt szilveszter, ő már 7 óra körül berúgott otthon. (Eléggé elírta a szavakat, meg ő azt állította már be van rúgva.) Nekem még soha nem mondta, hogy szeret, most viszont azt állította, hogy nagyon szeret, és ha 14 leszek, együtt leszünk, ígéri. Koromhoz képest érett idomaim vannak, meg a belsőm is elég érett..Azt mondta, (ezt nem tegnap) hogy tökéletes vagyok számára, mindenem jó kívül-belül, csak a korommal van a baj. Nem, nem pedofil. Már csókolóztunk 2-szer, (ne, ne bántsatok, nem ismertek, nem tudjátok milyen vagyok) szerelmes vagyok belé már nagyon rég, ő tudja is. Na de nagyon eltértem a lényegtől, csak szeretném, hogy tudjátok mi a szitu. Tehát lehet, hogy van igazság alapja annak amit írt, vagy nem?

2016. jan. 1. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen biztos szeret sok boldogságot :D
2016. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy részeg emberben az a jó, hogy bőbeszédű, és őszinte. Az alkohol elveszi a gátlásokat, ezért többnyire nyíltan kimondjuk a dolgokat. Szal ja, ha kimodta, valszeg szeret.
2016. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak bántani, sem rosszat mondani.

Igazad van, nem ismerlek sem Téged sem Őt.. de arra kérlek, hogy azért légy óvatos. Nem akarom telebeszélni a fejedet minden hülyeséggel, félre ne értsd. Igen, még fiatal vagy (nem, nem küldelek el, hogy inkább tanulj..stb), Ő pedig mégis csak 19 éves. Sokan képesek hazudni azért, hogy megkapjanak valamit / valakit. Figyelj oda arra, hogy ha mindenképpen.. ágyba akar vinni, akkor csak arra kellesz neki. Bizonyosodj meg róla, hogy tényleg érez-e irántad valamit, vagy sem. Csak nem akarom, hogy pofára esés legyen belőle. Ez, hogy 2x csókolóztatok.. ok.. De kérdem Én, miért nem a korabeliekkel kezd?

Ennyi lett volna szerény véleményem, remélem nem támadásnak veszed vagy ilyesmi :)

17/F

2016. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En azt mondom, hogy igen valszeg szeret teged. Tegnap en is elkukdtem egy hanguzenetet amiben szerelmet valok egy lanynak, akirol eddig csak azt hittem h szimplan csak szimpatikus. De tenyleg lehet h szeretem. Igazabol kb 4,5 ev van koztetek ami kesobb nem lesz sok. :) Ami 13 evesek kitudnak nezni 17-nek szoval szerintem egyaltalan nem fura ha egy 19 evesnek bejossz, foleg ha eretebb vagy ^^ azert ne siess majd el semmit :) B.U.E.K 20/f
2016. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem akarom elrontani a kedvedet, de az én barátom, ha részeg (na jó, inkább csak spicces), akkor fűnek fának azt mondogatja, hogy szereti. Egyszer egy padnak is mondta. :D

A másik meg az, hogy ez elég nagy korkülönbség, nem hiszem, hogy működne a dolog. Meg azok alapján, amiket leírtál, én nem vagyok benne biztos, hogy igaz, amit írt, de ez csak megérzés.

2016. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Csak hát..sajnos annak van igaza, aki azt mondja, hogy nem komolyan mondta, nem szeret. Mert hát kiderült, nem én voltam az egyetlen lány, akinek a tegnap este folyamán ilyeneket írt. Egy lányról tudok magamon kívül,(akinek még barátja is van) de akkor gondolom nem csak kettőnknek írt..😭
2016. jan. 1. 19:12
 7/12 anonim válasza:
szerintem beszéljétek meg amikor józan. Ja és vigyázz vele mert lehet csak kihasznál
2016. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nem olvastam el a többi kommentet ezért bocsi ha pl ugyan azt írom mint más.

Szerintem biztosan szeret és hát ahogy mondani szokás:"Két dolog van a földön ami soha nem hazudik, a cicanadrág és a részegek"

Valamit a kor csak egy szám és a a tiétek még nem olyan durva, mert van egy olyan barátnőm aki 14 éves, és egy 27 éves barátja van, szóval sok boldogságot kívánok!^^

2016. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Őszintén, nem akarlak megbántani, de nem hiszem, h őszintén mondta, szerintem csak ki akar használni, meg a korkülönbség is igen nagy! Ja, és ne tettesd magad könnyűvérűnek, azokat mindig kihasználják!
2016. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mivel másik lánynak is írta, így tuti nem szeret téged sem igazán! Ha szeretne, más csajnak nem írogatott volna ilyesmit. Sajnálom! :(

De remélem, hogy azóta túl tetted már magad rajta...

2016. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!