Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban aki szerelmes volt belém és ezt bevallotta.(ez volt fel éve)Az a helyzet,hogy én is kicsit az voltam belé,viszont az nagyon zavart,hogy az excsaja szintén a mi osztályunkba jár és többen mondták nekem,hogy csak az exét szeretné visszahódítani...én azt mondtam neki,hogy még ne járjunk( túl sokan elbizonytalanítottak).Azóta eltelt fél év és egyik sulis kiránduláson megkérdezte az egyik barátnőmet,hogy akar e járni vele...a barátnőm is nemet mondott és aztán elmondta nekem a szitut......az egésznek az a lényege,hogy az excsajt egy évvel előttem dobta,utána jöttem én,és fél év múlva a barátnőm...ebből nekem az jött le,hogy ő átvert engem és csak csajozni akart,ezért egy ideig megutáltam viszont most egy padban ülünk és sokszor dumálunk és megint kezdek beleszeretni....csak az a baj,hogy nem bízom benne,viszont amikor fel evvel ezelőtt megkérdezett akkor is szerettem....viszont már akkor is sejtettem,hogy nem igazán szerelmes....most viszont kezd bennem felmerülni a kérdés,hogy jól döntöttem-e,hogy nem mondtam igent vagy rosszul döntöttem? Én nem látom ezt át úgy,hogy benne vagyok,szeretném kívülállók véleményét :))


És kíméljetek meg a bunkó beszólásoktól! Előre is köszönöm :)))



2016. jan. 1. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, úgyis meg fogja kérdezni még egyszer... Ha egy fiú szeret egy lányt, küzd érte. :) Ha nem kérdez meg mégegyszer, akkor tudni fogod, hogy jól döntöttél.... :)
2016. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehet....elég egy bátor fiú,a vallomást egy óra kellős közepén küldte el levélben. Köszönöm a válaszodat :)))
2016. jan. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!