Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukamnak hogy mar nem vagyok szuz? Nagyom rossz a viszonyunk.

Figyelt kérdés
Az elso komolyabb kapcsolatombam ugy gondoltam hogy anyamnak el kene mondjam merg tablettara szeretnek valtani es nogyogyaszhoznis kene menjek ahoz,viszont nagyon rossz vele a kapcsolatom. :/

2016. jan. 1. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
anyukádat nem kell beavatnod, ha rossz a kapcsolatotok. a nőgyógyászt köti az orvosi titoktartás... úgyhogy nem is fog anyukádnak szólni...az is titokban marad, hogy ott jártál... tablettát meg felírja doki, aztán annyi...
2016. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki. Pláne ha nem vagytok jóban. Meg hát szerintem erről családon belül elég tabu beszélni. Persze lehet h ez anya-lánya viszonyban normális. Nemtom mert fiú vagyok. Am azért ne mondd el, mert ő se szokta elmondani h tegnap baszt4m apáddal...
2016. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jah,csak o azt hiszi hogy hu de jo a kapcsolatunk.Csak en nem szeretek vele beszelgetni, nincs koztunk bizalom es egyaltalan nem erdekel higy mi van vele.De azert neha hozza a nagy anya lanya beszelgeteseket,programokat.

Gyakran megkerdezi (sot megtilja) hogy a baratommal lefekudtem e.A valaszom mindig nem, viszont a hazugsagok elobb utob ugyis kiderulnek es jo lenne ha nem maskepp tudna meg mert akkor az tuti elbaszna az amugyis szar kapcsolatunk.

2016. jan. 2. 09:12
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem. Nem a kapcsolatotok rossz, mert az Mindkét részről feltételezné. Csak te nem bízol benne, valószínűleg mert nem érted meg az indokait.

Feltételezem, h egyedül nevel. Lehet, h rossz volt a kapcsolata apuddal, és meg szeretne óvni egy hasonló csalódástól.

Vagy

Túl fiatalnak gondol akár a kapcsolathoz akár a szexhez. Lehet őt hasonló korában kihasználta valaki. (rosszabbra nem is gondolok...)

Ha te magad is úgy gondolom, h ő nem akar rossz lenni veled, akkor ne legyél vele ellenséges. És ahogy a kérdést feltetted, az alapján nem is akarsz, de a hónapok évek alatt összegyűlt titkolózást már nehéz feloldani.

Esetleg próbáld meg egy "anya-lánya program" alatt megkérdezni tőle nem ingerülten, h tulajdonképpen miért félt annyira, esetleg vele történt valami rossz? Remélhetőleg el fogja mondani, s abbólnkialakulhat egy beszélgetés amiben ha nem is azt h már lefeküdtetek fogod elmondani, - mert az sokk lenne neki, nem csak benned, magában is csalódna, mint aki nem tud jó anya lenni aki megvéd téged!- hanem van egy srác akivel iskolában, s néha azon kívül is találkozni szoktál, és nem éreznéd magad felelőtlennek, ha MAJD más is történne. EZÉRT ahogy beszélgettetek benn a lányokkal a legbiztosabb az lenne, ha elkezdenél szedni gyógyszert, amihez szeretnéd MEGKÉRNI, h kísérjen el egy nőgyógyászhoz. Ott természetesen szemérmességből - már nagy lány vagy- egyedűl mennél be.

Ha a szüzességedről kérdezne akkor a fiút még ne mond el neki, de azt nyugodtan felvállalhatod, h a hártyád már nincs meg, mert elég sokat, régóta masztizol, s kíváncsi voltál.....

2016. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért mondanád el? Honnan derülne ki hogy történt bármi is?
2016. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2016. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

En 17, anya 30.

Nem egyedul nevel, 22 eve hazas apammal es meg mindig vele el.Nem tortent vele semmi rossz.Lehet hogy elobb utob "megengedne" de nekem nem honapokkal kesobb kene a gyogyszer.Azt hogy sokat masztiztam nem tudnam beadni mert ismeri a baratom,talalkoztak mar es o sem hulye.

2016. jan. 3. 12:59
 8/14 A kérdező kommentje:

Meg amugyis.En nem akarok vele menni nogyogyaszhoz.Az tul szemelyes.Szivesebben mennek teljesen egyedul vagy a baratnommel.

Neki csak tudnia kene rolla hogx szedem, es ertelem szeruen valoszinuleg o is venne meg mert nem kapok zsebpenzt.

Dolgozok hetvegente,suli mellet es mondhatni onallo vagyok, de annyira jol nem keresek es nem is tudok olyan gyakran eljarni melozni hogy tobb ezer ft-os gyogyszert vegyek magamnak. (Ugy tudom hogy 6-14 ezer ft korul mozog az ara a havi adagnak)

2016. jan. 3. 13:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha ismeri, akkor meg mindd el neki, h mivel ő se vak, sejthwti, h ha komolyabb lesz, akkor történni is fog valami.... És jobb lenne megelőzni az esetleges bajt.. Remélhetőleg értékeli az őszinteséged, és gigy HOZZÁ FORDULSZ! 😃 Esetleg még vannak titiambulanciák, de anyuval jobb elmenni. Az orvos meg tényleg nem fogja elmondani.

Még lehet egy olyan rész is h ha nem régóta szexelsz,bakkor lehetne hpv ellen oltani is - ha megengedhetitek magatoknak.... Ez is egy jó indok

2016. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Bocsanat,elirtam.Anya 40 es nem 30.


Igen..elobb utob sejtheti.Es el is akarom mondani neki.A kerdes az hogy hogyan?

Ritka az olyan pillanat amikor nem vagyunk valami ossze veszve.Nem akarok radobni megegy lapatal hogy mar kislany sem vagyok.

Ilyen filmbe illo modon,leulni es beszelgetni sosem szoktunk.

Azt hogy van baratom azt is csak 2 honap utan mertem elmondani,es azt is ilyen teljesen vall huzogatos modon.

-Egy fiuval chatelsz igaaaz?

-Igen.

-Miert talan a pasid.

-Igen.

-.... jo.


Es ennyi volt 😂😌

Az ismeretseg meg annyi hogy egyszer volt nallunk es velunk kajalt.

2016. jan. 4. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!