Kezdőoldal » Utazás » Európa » 15 éves gyerek vagyok. A...

15 éves gyerek vagyok. A szüleim kapcsolata már elég rossz. Anyukám készült már egy párszol arra hogy beadja a válópert. Anyukámnak közben már van egy barátja és vele már 4 éve tart a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Arra készülünk anyukámmal ,17 éves testvéremmel hogy Németországba költözünk.Azonban attól félünk hogy apukám nem fog ki engedni engem csak hogy keresztbe tehessen .Mivel kiskorú vagyok.

Ès ha nem enged ki mit csináljunk???

Nem vagyunk Boldogak.


2013. ápr. 8. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiatalkorú vagy, és nem kiskorú.

Ez inkább anyukád szövegének hangzik, hogy apukád keresztbe tehessen. Nem lehet, hogy csak fontos apukádnak, hogy láthasson? Anyukádnak nincs joga tőle elszakítani téged. Mármint ha rendszeresen tartod a kapcsolatot vele, és szeret téged.

Ha pedig te feltétlenül menni akarsz, akkor beszélj te az apukáddal.

2013. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés koszi szepen
2013. ápr. 8. 22:34
 3/5 A kérdező kommentje:
De amugy nincs jó kapcsolatom vele. :(((
2013. ápr. 8. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ez elszomorít, keresd meg, és beszéld meg vele.

Beszéld meg vele, hogy szeretnéd, ha többet foglalkozna veled, szeretnéd többet látni.

Ha pedig azt szeretnéd, hogy édesanyáddal külföldre mehess, akkor azt beszéld meg vele. Persze csak akkor, ha ez már biztos. Ha még csak tervben van, akkor ne, mert csak félreértésekhez vezetne.

Egy a lényeg. Beszélj apukáddal, hogy fontos lenne neked, hogy többet törődjön veled.

2013. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lencsefőzelék ***** válasza:

1-es:

"A jogtudományban kiskorú alatt olyan személyt értünk, aki a 18. életévét még nem töltötte be, kivéve, ha 16 és 18 éves kora között házasságot kötött, mert ekkor a házasság megkötésével a nagykorúság bekövetkezik."

[link]

2013. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!