Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nagy szám, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagy szám, ha egy fiú látja egy lánynak a szobáját?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliba, akinek tetszek, de nekem nem jön be,és volt egy feladat, amit párban kellett megoldani, nekem Ő jutott. Első délután nála voltam, és addig nem engedett haza, amediggim meg nem néztem a szobáját... Nem csak mi ketten voltunk náluk, ott volt a nővére+ neki a pasija, de eltűntek egy időre.

Másnap nálunk volt a gyerek, és ő addig nem ment haza, amíg meg nem mutattam a szobám... Be is ment, aminek nem nagyan örültem, mert pont látta a festős-rajzos falamat, aminek az egyik része teli van szivekkel... Nem volt velünk otthon senki, és párszor észre vettem, hogy amiközben nem csinálok semmit, csak gondolkozok, vagy ajtót kizárom, folyton engem bámul. Amikor rájöttem a megoldásra, megölelt, és alig akart elengedni, ha épp nem csinálok semmit a kezemmel, meg akarja fogni, stb. Na, de miért akart bejönni a szobámba, és miért akarta, hogy én bemenjek az övébe?



2016. jan. 2. 02:53
 1/7 A kérdező kommentje:
És amióta láttuk egymás szobáit, állandóan mindenkinek ezt mondogatja.
2016. jan. 2. 02:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Szex
2016. jan. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam neki tapintatosan, hogy neeym akarok semmit.
2016. jan. 2. 03:16
 4/7 A kérdező kommentje:

De, ha csak arra az egy alkalomra kellenék neki, akkor miért hajt rám 3 éve, azaz amióta ismerjük egymást?

Ez nekem magas!

2016. jan. 2. 04:20
 5/7 anonim ***** válasza:
elég gyerekesnek tűnik :D
2016. jan. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg határozottan el nem küldöd a francba (lehet finoman vagy durván) úgy se fog békén hagyni. Én se szeretem, amikor valaki ilyen erőszakosan nyomul.
2016. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mégis, mit képzeltél? Le akar feküdni veled. Vigyázzál, pláne, ha egyáltalán nem tetszik. Meg kellett volna mondani határozottan, amikor bement, hogy most már láttad, gyere, menjünk el itthonról. Nem is értem, miért nem volt nálatok otthon senki, ill. ha éppen nem volt otthon senki, hogy engedhetted be. Persze lehet, nem gondoltad, hogy egy osztálytárs ilyen lesz, de hát ilyenek a fiúk. Többet ne engedd be magatokhoz, ne hívjad át te sem, és te se menjél hozzájuk. De mit jelent az, hogy kizárod az ajtót? Vagy bezársz egy ajtót, vagy kinyitsz. Kizárni csak valakit valahonnan lehet. Tudni kell a magyar szavak jelentését. Mint ahogy azt sem mondjuk - már akinek fontos a magyar nyelvhelyesség -, hogy feloltom a villanyt, mert vagy leoltasz valamit, vagy felgyújtasz. Na, ezt csak egy kis magyaróra helyett írtam. :)
2016. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!