Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtam a "rib. ncokról"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtam a "rib. ncokról" és aki szidja őket az szinte mindig egy életunt szerencsétlen. Vajon miért?

Figyelt kérdés

A szó alatt most azt a partyzós, egyéjszakás kalandban bennelévő stb stb csajt értem.

Sokszor szidják a "rib.ancokat" itt is és fb-n is egy poszt alatt ami felhoz akármi ilyesmit.

Szerintetek miért? Miért zavarja a fiúk egy részét ha egy lány szeret élni (és "rosszalkodni")? Neki az miért rossz?

Általános válasz:

-már majdnem az összes az- nem lehet ismerkedni - kontra: hát szerencsétlen aki ezt mondja, mert nem fogja fel, hogy rossz helyen keresgél. pl: Könyvtárban biztos nem olyat talál.

Itt is sok olyan van aki szidja őket, meghallgatom őket is, hogy kifejtsék amit gondolnak.


Összegzem: ezek a lányok szeretnek élni. Ennyi. Ez valakit zavar? Akkor elég szar élete van, hogy mást azért ba*ztat mert él :D



2016. jan. 2. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
én inkább azt tapasztalom hogy a ronda lányok szidják non stop facebookon de szerintem irigyek rájuk ők is ribik lennének csak ugye az ocsmány képű csajok senkinek se kell
2016. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szoktam bulizni, egy éjszakásba nem szoktam benne lenni. de annál kevesebbe de mégis többe igen. :)

van egy barátnőm aki meg sose bulizik meg sose iszik meg semmi. na hát ő engem már csak ezekért egy emeletes r.bancnak tart :D és csak azért mert szeretem az izgalmat és élek a jó lehetőségeimmel. :)

17L

2016. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek bulizni, egyéjszakás kalandom is volt már (na jó, csak majdnem, mert utána mégiscsak lett folytatása is). De aki minden héten ezt csinálja, meg kilóg a se-gge a ruhából, meg már megszámolni sem tudja a pasijait, meg 15 évesen az 50 éves palihoz dörgölőzik a discoban, stb., az igenis ri-banc.

Az életunt szerencsétlen és a ribi között, azért van elég sok átmenet.

2016. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem megvan róluk a véleményem, de ezt nem hangoztatom, vagy csak nagyon ritkán, azt sem közösségi oldalakon. És egyáltalán nem mondom, hogy minden lány ilyen, mert közel sem. Szerintem egész egyszerűen ennyiről beszélünk.


Ha nekik ez az élet, akkor hajrá, csinálják nyugodtan. Nagyon nem támogatom, de nincs hozzá közöm, nem is osztom az észt. Én nem fogok ilyen lánnyal szorosabb kapcsolatba kerülni, mert ahogy mondtam, nem támogatom a dolgait és nem éppen pozitív a róla alkotott kép, de nem fogom piszkolni. Én nem ilyen lányt fogok választani, van olyan, aki az én értékrendemhez közelebb áll. Akinek az az érték, hogy "rib. nc", azt nem tartom jó dolognak, de van olyan, akinek ez az érték, különbözőek vagyunk. :)

2016. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Engem nem zavar,bírom őket,főleg ha velem rosszalkodnak.:)Minél jobban "szeretnek élni",annál jobbak az ágyban.
2016. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Mielőtt valaki belekötne, nem, közel sem vagyok szent. :)

2016. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a kedves lány kellene a könyvtárban típusú lány kell. :)
2016. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig olvastam, hogy "Miért zavarja a fiúk egy részét ha egy lány szeret élni és ("rosszalkodni")?" Te komolyan együtt lennél egy olyan lánnyal aki iszik és megcsal jó pár fiúval? :D
2016. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, az "együtt lennél" nálad a párkapcsolatot jelenti?

Ha olyan kapcsolatra van kedvem miért ne?

Jó emberismerő vagyok, tudom melyik lánnyal mi jár együtt. És azt is hogy mit várhatok tőle. Ha nekem éppen az kell, ami neki van.. és fordítva is ez a helyzet. Akkor miért ne?

Meg mire oda kerül a sor (házasság) belőlük is normális NŐ lesz (persze van akiből nem de nagyon kevés) csak lesz mire emlékezniük. Ha a könyvet bújod fiatalon, akkor nem sok emléked lesz. (nem arra célzok hogy ne olvassatok!:D)

2016. jan. 2. 19:10
 10/14 A kérdező kommentje:
Eddigi válaszokat köszi, jöhetnek még.
2016. jan. 2. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!