Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy kavarjun...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy kavarjunk? 15/L

Figyelt kérdés
Szoval van egy fiú haverom akivel nagyon jóba vagyok. Október eleje fele lettünk jóba. És Csak barátok vagyunk, de valamiért kavarni akarok vele. Hogyan érjem el, hogy csókolózzunk? Beszélni erről nem szeretnék vele.

2016. jan. 2. 19:53
 1/10 anonim válasza:
100%
Mi most fozzuk a finom tejberizst, gyertek nalunk kavarni!
2016. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
este lófrálj el vele valahová, beszélgessetek, szép lassan közeledj hozzá. látni fogod hogy értékeli-e a közeledésed, és ha igen, akkor hajrá.
2016. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Légy szexi a közelében.
2016. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zedricht ***** válasza:
Hat kapd le :D
2016. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :D és így nappal? Mert engem a szüleim nem emgednek este el :(
2016. jan. 2. 19:58
 6/10 anonim válasza:

( fiu vagyok) 14 éves és szerintem érd el hogydícsérjen pl. kérdezd meg hogy milyen a ruháid., stilusod, hajad, mond neki hogy nagyon szerencsés az aki veled jár. :D

először öleld meg sokszor, adj neki puszit. :)

2016. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála. Ha szerencséd van szereti a ribiket, ha nincs akkor beégsz.
2016. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso kepzeld nem vagyok ribi csak jelenleg neki se és nekem sincs kapcsolatom
2016. jan. 2. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Te magad írtad hogy kavarni akarsz, vagy csak parasztosan fogalmaztál?
2016. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Közeledj hozzá és csókold meg ilyen egyszerű! Vagy bejön vagy nem, nem minden fiú szereti a nyomulós lányokat. Amúgy ha bejönnél neki, már rég kezdeményezett volna..
2016. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!