Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedik meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedik meg a szüleim hogy ottaludjak a barátnőmnél? Hogyan érjem el hogy megengedjék?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy még korai... Meg hogy nem tudom még mit akarok... (már voltunk együtt úgy is, azt is tudják, de azt mondják az más...) tökre nem értem őket... Lécci normális válaszokat :) amúgy 6 hónapja vagyunk együtt... ő 15 l én 16 f

2015. dec. 21. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudják h voltatok ugy együt +te vagy a fiu, most vagy apád félt h 1este alat ugy szed a csaj, vagy már nincs seminek semi értelme.......................... ... .. .
2015. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem látom a logikát! Ha voltatok már együtt akkor mi a probléma?
2015. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őket hogy még miért korai és miért lenne jobb x hónap múlva.

Hozd ki belőle azt hogy egy értelmes indokuk sincs, meg te jó gyerek vagy amúgyis, és nagynagyon szeretnétek meg jóklesztek :)

Meg már voltatok együtt, akkor meg ez miért lenne rosszabb? :D

2015. dec. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aludj nala. Boxerben.
2016. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!