Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok. Mit érezhetek és mit érezhet a pasi? Hosszan írtam, hogy jobban meg lehessen fejteni.

Figyelt kérdés
Van egy fiú(25 eves), akivel már másfél éve jóban vagyok. Már az elején megnyíltunk egymásnak és teljesen összhangban voltunk. Szinte minden napunkat együtt töltöttük. Hülyéskedtunk, beszélgettünk, filmeztunk ,edzettünk ,moziztunk... és le is feküdtünk egymással. De nem csak a sz*x miatt találkozott velem, ez teljesen biztos. Mindenki azt hitte, hogy járunk, mivel csak együtt láttak. Mindent megosztottam vele és magához kepest ő is sokmindent elmondott. Figyel rám az ágyban is és még akkor is beszélünk, ha 2 perce ment haza tőlem. Állandó féltékenykedés és sok veszekedés volt, de mindent szépen megoldottunk. Nem sokszor jött fel a kapcsolat téma , de amikor igen, végül elterelődött. Sajnos nyáron külföldre ment dolgozni és egészen mostanáig nem találkoztunk (fél évig), de minden nap beszéltünk és tartottuk a kapcsolatot. Nyáron volt egy beszélgetés neten keresztül amiben azt írta, nem jönne velem össze soha 2 dolog miatt( korkülönbség - pl: még 2 évig sulis és kötött vagyok és a múltam - volt egy zűrös évem,amikor besikerült pár kaland és köztük két jó haverja is). Aztán már ő sem tudta mit akar és abban maradtunk, hogy ha hazajon, megbeszéljük. Egy hete itthon van és még pár napig itt lesz. Ugyanolyan jól elvoltunk, mint eddig. Sőt, talán szorosabb is a kapcsolatunk, mint volt. Most is velem tölti az összes itt töltött idejét. Vita az van, de jelentéktelen. A kapcsolat téma nem jött még fel. Egyébként az egész ismeretségünk alatt sokszor utal olyanokra, amik azt jelentik, hogy sokáig akar engem. Ő amúgy soha senkinek nem mutatja ki az érzéseit és nem tud teljesen megnyílni. És ezek mellett nagyon büszke, önfejű és egoista is. De ennek ellenére velem és csaladommal szépen elvan. Szerintetek mit érez irántam? Biztos, hogy ennyi nem elegendő a megítéléséhez, és biztos sok jelentős dolgot kihagytam ami segítene megfejteni. Kérlek segítsetek.

2016. jan. 3. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Így tapasztalat nélkül is úgy tűnik mint egy lány akivel nem rég hagytam abba a beszélgetést. Tudatlanul de nagyon úgy tűnt hogy végig csak hülyít, végül 1-2 év alatt rájöttem, hogy nagyon csak hamis jeleket ad, arra hogy még lehet köztünk valami, még akkor is amikor volt barátja, de most rájöttem hogy csak hülyített (nem feltétlen tudatosan) szóval otthagytam mert ha a másik fél nem hajlandó a kettőtök közötti kapcsolatba "valamit" tenni akkor felesleges folytatni főleg, ha nem is tervezi. De érdekes hogy a korkülönbség ellenére nem jönne össze veled, de azért megfektetni megtudott... Szerintem hagyd ott és keress valakit aki szeretne belemenni egy kapcsolatba, kivéve ha te se akarsz egyáltalán. 17/f Azért remélem valamit segíthettem :)
2016. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :) Hát nem vagyok naiv, de lehetetlen, hogy csak ennyi legyek neki. Minden idejét rám pazarolja, csak azért hogy du*hasson? Elég helyes es izmos pasi. Tudna szerezni magának ezer másik lányt is erre a célra... Egyébként megértem, hogy zavarja a kor. Én még minimum két évig messze vagyok tőle + főiskola v akármi. Ő sajnos csak ott tud elhelyezkedni külföldön. És azért hiába hogy a lányok hamarabb érnek, stb. Most még a szüleim döntenek helyettem elég sok dologban, ami egy 25 éves számára nem túl jo. Persze,ha szeretne, nem érdekelné őt semmi sem.
2016. jan. 3. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Félreértetted :D Nem arra célzok hogy csak dugni akar. Hanem arra hogy ha kapcsolatról van szó akkor zavarja de ha szexről akkor nem. Persze én ne vagyok ott, nem érthetem, de ez akkor is furcsa, és persze a messzeség miatt nem menne bele a kapcsolatba jól is teszi, de amíg nem volt messzeség addig úgy tűnik félt bele menni, csak akkor nem értem miről szólt a féltékenykedés és milyen jogon féltékenykedett ha nem akart kapcsolatot veled?
2016. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Én ki merném jelenteni, hogy szeret, de ha azt nem is aakor is mindenképp nagyon sokat jelentesz neki. ha egy fiunak csak a szexre, könyed szórakozásra kelletél volna, ugy hogy már egyszer megkapott, nem levelezget veled fél évik, ugy hogy nem is láthat. semmi képpen ne hagyd el szerintem. A korkülömbség ami köztetek van, egyáltalán nem nagy! 21/F
2016. jan. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy én sem értem a féltékenykedést... De most, hogy itthon volt is volt egy pár ezen alapuló vitánk. És az itt töltött két hetét rám szánta. Pedig van itt pár haverja is. Moziztunk, strandoltunk, edzettünk és allandoan nálam volt. Szeret velem lenni, ezt már regebben is mondta... Egyébként sokszor mondja, hogy en szeretem őt, stb. De en mindig letagadom, mert nem fogok addig bevallani semmit, még ő sem. Most is volt pár olyan mondata, ami arra utalt, hogy a jövőben is velem akar lenni. De sajnos mindig jön valami, ami azt mutatja, hogy nem akar kapcsolatot. Annyira bonyolult, hogy már tönkre megyek.
2016. jan. 9. 21:53
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló! Köszi, máris jobb kedvem lett, hogy így látod a dolgot. Én is így érzem :) De szerinted akkor ha ilyen fontos vagyok neki, miért nem lép?
2016. jan. 9. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

Azt mondod, szereted. És ahogyan ő visselkedik, abból az szűrődik ki, hogy ő is téged. Csak azt tudom ajánlani, bár nem vagyok párterapeuta, hogy beszélgess el vele komolyan, és ha valóban szereted, akkor ne légy nyuszi, mond el neki, és ne hagyd félrevinni a témát. Csikard ki belőle, hogy mit érez irántad. Így csak emészted megad, nem tudva, hogy ő mit érez irántad, még ha ez félelmetesnek tűnik is szerintem jobb ha tiszta víz kerül a pohárba. Fiatal vagy, de az ídő gyorsan elszáll, nem érdemes egy olyan férfira pazarolni, aki úgy van veled, hogy nem szeret. Tehát még ha rosszul is esik, szerintem hosszú távon jobb ha megtudod. De gondolj bele menyi fusztrációtol szabadulnál meg, és lehet, hogy ő is, ha kiderülne, hogy ő is csak azért nem mondta, hogy szeret, mert félt hogy nem szereted viszont. Ez persze nem mentség a részére, de minden ember más nem lehet elitélni miatta. Mindenkinek (nekem is) volt már viszonzatlan szerelme, így tisztában vagyok vele milyen érzés kerülget téged. de amiket leirtál, ez téged nem fenyeget szerintem. mindenképp beszélj el vele erről személyesen. ez a véleményem. ha érdekel esetleg még valami keress privátban :) és sok boldogságot!

2016. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megint köszönöm a segítséged! Az a probléma, hogy csak nyaron jön haza újra valoszinuleg :( Azert nem mertem neki mondani vagy rákérdezni, mert félek hogy ezzel elrontom az egészet. Félek hogy azt mondja, nem szeret csak baratkent és eltávolodunk teljesen. És hogy már ez az állapot sem marad meg ami most van. Pedig akármit is érez, én szeretnék vele legalább barátságban lenni/maradni, ha a kapcsolat nem sikerül is. De legközelebb biztos hogy erőt veszek magamon és megkérdezem. :)
2016. jan. 10. 16:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny ,akkor érez irántad, fontos vagy neki, ezt...tapasztalatból mondom, én is ilyen vagyok ,sajnos vagy nem.
2016. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#2: "Minden idejét rám pazarolja, csak azért hogy du*hasson? Elég helyes es izmos pasi. Tudna szerezni magának ezer másik lányt is erre a célra..."


És te komolyan azt hiszed, hogy külföldön fél éve csak málnaszörpözni jár a haverokkal? Az itthon töltendő két hétre egy biztos pont vagy neki. Ennyi, és nem több. A korkülönbség meg tényleg nem lenne nagy, ahogy előttem is írták. Pont ezért látszik, hogy egy gyenge kifogást keres arra, hogy miért nem akarja komolyabban összekötni veled az életét. Jól gondold át, hogy akarod-e ezt, hogy fél évente két hétig legyél "fontos" valakinek, mert nagyon csúnyán ráfázhatsz.

2016. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!