Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszeretnék érteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretnék érteni egy 15éves lányt 13éves fejjel lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szóval tavaly szeptember óta ismerem ma adztam neki a melegszendvispcsemből nagynehezen evett belőle 2 falatot aztán irtam neki facen es aztmondta hogy kicsi vagok meg hogy nagyon nyomulok mert a buszon egy kicsitközelebbvoltam.ÉS A KÉRDÉS:az most mi most kedvel vagy nem? Én ezt nem értem nem vagyok belé szerelmes de azért helyes csaj nekem bejön.csak én ezt nem értem.lehet csak megjött neki.
2016. jan. 4. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésre a válasz: Nem.

Nemhogy 13 évesen de a nőket SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN nem fogja megérteni SENKI!

Am valszeg nem akar veled összejönni, haggyad.

2016. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D okés köszi :)
2016. jan. 4. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Megprobálom ezt valahogy neked elmagyarázni értelmesen női fejjel :D

Ő barátként( lehet hogy úgy se :c) tekint rád. Zavarónak találta talàn hogy túl közel voltál hozzá. Ne így probálj barátkozni/közeledni a lány felé.

2016. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oksi köszi
2016. jan. 4. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!