Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megszeretnék tanulni németül....

Megszeretnék tanulni németül. Van linkelnétek olyan oldalt ahol ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Oké tudom,hogy nyár van de unatkozom a legjobb barátnőm meg teljesen lesz*r.Na mindegy nem idevaló téma.Meg ilyen melegbe nem is mennék semerre nyaralás meg még odébb van.Angolos vagyok de németül is szeretnék tanulni.Olyan oldal érdekel ahol mondatok is vannak kérdések válaszok szavak.Könyvből azért nem tanulok mert nincs olyan könyvem és elég drága.Meg nemsokára elköltözünk és ott németül beszélnek. Hasznos lenne.


köszönöm.

15/L


2011. júl. 14. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy német nyelv. Én pont így vagyok az angollal. Viszonz szerintem ha komolyan akarod, egy német könyv kezdőknek, aztán azt viheted magaddal bárhova.
2011. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

www.eduverzum.hu


Itt német és angol tanfolyam is van. Ingyenes.

nyelvtani magyarázat, szószedet, hanganyag és feladatok vannak minden leckéhez. Ha nem értesz valamit a fórumban kérdezhetsz.

2011. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ajanlottak a Kreativ nemetet,szerintem az tenyleg jo.Erthetoen magyaraz,rengeteg magyar mondatot,kifejezest es nemet megfeleloiket tartalmazza. Van kezdo meg halado szint,ez 2 teljes konyv es letoltheto
2011. júl. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!