Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem lajkol vagy igazol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lajkol vagy igazol vissza SENKI tinderen?

Figyelt kérdés
Atlagos kinézetű srac vaagyok mas haverjaimnal 10p alatt volt 5 match, mi lehet velem a baj?:( 16F
2016. jan. 4. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talan megsem atlagos kinezetu vagy.
2016. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaj bele ne halj a bánatba.
2016. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom ott is olyan ellenszenves a kisugárzásod mint itt.
2016. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda lányokat is like-old be, előbb utóbb lesz match xD
2016. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne használj ilyen szar progikat hogy növeld az egód plusz divatosabb is legyél, mozdulj ki a házból és a kis világodból, menj el szórakozni, ott kézzelfoghatóak a lányok nem kipingált képeken virítanak
2016. jan. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Állítsd olyan alacsonyra a km-t, hogy még ne fogyjanak el a partnerek. (avagy kezd 2-ről és emeld fokozatosan)
2016. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Bénák a fotóid.
2016. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
gondolt át, hogy mennyire jók, szimpatikusak a képeid, milyen a bemutatkozásod. próbáld meg a másik szemével látni magad. ha lány lennél és ezeket a képeket, meg ezt a szöveget látnád, akkor mit gondolnál, mennyire lennél kíváncsi, mitől érdekelne jobban a másik?
2016. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azert ne tulozz, engem neha par SPAM visszaigazol.


32f

2016. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most gondolom egy pár önjelölt nagyokos Nyeglejancsi jól le fog oltani, de szívesen leírom, hogy mi az oka.


Minden embernek van egy ún tudatalattija. Ez az, amikor pl úgy érzed, hogy magadban beszélsz valakivel, amikor döntést kell hoznod valamiben és megkérdezed "magadtól", hogy jó-e így, vagy, hogy mit tegyek, stb stb. Ezt bizonyára mindenki átélte már, még a legmaterialistábbak is. A tudatalattink, mint egy láthatatlan computer teszi a dolgát, ő testesíti meg az "ösztönöket", ő hajtja végre az összetett feladatokat stb stb.

A tudatalatti túlmutat ezen a fizikális valóságon, mivel az univerzumban ezek össze vannak kötve egy ún tudattalannal. (Ezen lehet vitatkozni, lehet nem elhinni, de ezerszer bebizonyosodott, hogy igaz.)

A tudatalattik úgy vannak összekötve mint a számítógépek a net segítségével.

Amikor pl válogatunk egy társkeresőn, akkor a tudatalattik kapcsolatba kerülnek egymással. Tehát tökmindegy, hogy milyen tökéletes a fotód, tökmindegy, hogy mekkora marhaságot vartyogunk a bemutatkozó szövegben, a lényeg az, hogyha a tudatalattid nincs arra beállítva, hogy "bejössz a nőknek", akkor sajnos simán belefutsz ebbe a jelenségbe.


A mentorom, személyiségfejlesztőm ajánlott egy gyakorlatot. Nem csak párkeresésre jó, hanem minden vágy elérésére.


Nekem azt ajánlotta, hogy minél többször, kérdően mondjam magamban, de ha a helyzet engedi hangosan, hogy "Miért vagyok ilyen sikeres a nőknél?".

Ez ilyenkor egyfajta elmeprogramozásként hat. A tudatalatti hallja, hogy kérdőre vonjuk, hogy miért vagyunk sikeresek. Hoppá! Sikeres? Lemaradtam valamiről? És gyakorlatilag megvalósítja, hogy a nyitottságodon át valóban legyenek találataid.


És mielőtt bárki lehülyézne, jelentem: MŰKÖDIK


Többször használtam és mindig működött.

Magam is szingli pasi vagyok, elég nehezen tudok csak úgy leszóélítani, csak új bájologva szemezni kacsintani összenevetni és már le is olvasztani a csaj bugyiját. Hát nem. Nem születtem bájgúnárnak, nem vagyok simulékony és olyan kis bájosan jóképűke.

De amikor mantrázom ezt a dolgot, akkor sokkal jobban tudok szórakozóhelyen felkérni/felszedni csajt. Illetve a Tinderen (és hasonló platformokon) ugrásszerűen megnő a találati arány.



konkrét példa: jóbarátom, semmivel nem szebb nálam, semmivel nem jobbak a képei, egyszerűen tudat alatt nyitottabb és rá ragadnak a csajok


amikor nekem is bejön a programozás, akkor rám is :D


Próbáld csak ki, nem vesztesz semmit, de készülj, hogy pár hétig kell, hogy naponta annyiszor mondd, ahányszor csak tudod és ne add fel.

2016. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!