Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem megy a csok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem megy a csok?

Figyelt kérdés
18 F,mar volt tobb baratnom is,de mindegyik megemlitette,hogy nem megy jol a csok,viszont az agyban azt mondtak hogy tetszik amit csinalok,vagyis ki tudtam oket elegiteni,de nekem ez nem eleg,mert amikor csokolozasra kerul a sor erzem rajtuk,hogy nem tetszik nekik ahogy csinalom es mikor nyilvason helyen csinalnank,ahol esetleg latnanak nem szeretnek beegni.Kerlek segitsetek,attol felek hogy ez is kozrejatszott abban,hogy az utolso baratnommel szakitottunk,pedig en nagyon szerettem :(.Kerlek tanacsokat,tippeket akarmit,fejlodni szeretnek es tudni,hogy mit szeretnek a lanyok es mit nem.

2016. jan. 5. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá! ;)
2016. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán elöször el kellene mesélned, hogy mit is csinálsz???
2016. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TeenHelper ***** válasza:

Ennek magától kéne jönnie...

Ha elsőre nem megy olyan jól még lehet benne fejlődni, de tekintve hogy te többször is csináltad itt valami más gond lesz. Csináld úgy ahogy ők veled, azzal nem ronthatod el

2016. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat lehet az a baj h tényleg ráparázok
2016. jan. 5. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!