Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy ez nekem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy ez nekem? Furcsa helyzet!

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Szeretek társaságba járni, vannak barátaim és sok emberrel jóban vagyok (szóval nem vagyok antiszociális). Valamiért mégsincs barátnőm, mert elmenni szórakozni (beülni valahova dumálni, mozi, akármi) csak a legszűkebb baráti körömmel szoktam néha. Úgy érzem hülyén venné ki magát a dolog ha olyan embereknek vetnék fel ilyesmiket (ezen emberek között lenne a lány aki tetszik) akit annyira nem ismerek. Nem tudom miképp tudnék elkezdeni egy kapcsolatot, mert a köszönés és kevés beszélgetésen kívül többre nem jutok a lányoknál!

2015. nov. 27. 20:58
 1/1 anonim válasza:
Ha tetszik egy lány akkor bókolj neki szerintem. Dicserd meg, mondj pár szép szót, DE NE VIDD TÚLZÁSBA! Én mondjuk nem szeretem ha bókolnak nekem(lány vagyok:)) de amugy rengeteg lanynak oromet okoz, ha egy fiu megdicseri a hajukat, ruhájukat. Hajráá;)
2015. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!