Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! fél éve vagyok együtt a barátommal, ő az első az éltemben de most az elmúlt hónapban öntött el olyan érzés hogy mennyire oda vagyok érte, bezsongok ha fotót látok róla, egyfolytába hiányzik és talán most lettem szerelmes. Normális hogy "ilyen későn" ? Mmint félév után? Eddig is úgy éreztem hogy szeretem, de nem voltak túlfokozva az érzelmeim

18L ő 20F


2016. jan. 5. 22:51
 1/4 A kérdező kommentje:

meg eddig egyszer sem féltékenyedtem de múltkor megláttam róla meg egy csajról képet szorosan ölelkezve és elöntött a féltékenység és látványosan megsértődtem előtte de korábban nem voltam ilyen..meg mindig tökre várom h írjom rám

mi ütött belém?

2016. jan. 5. 22:55
 2/4 dalik21 válasza:
Persze hogy normális.Ez természetes nem mindenkinek jön be a szerelem első látásra.Hány éves vagy?
2016. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Persze hogy normalis :)
2016. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hiszen valószínüleg most ismerted meg nagyjából a belsőjét. Féltékénykedni pedig csak akkor érdemes ha van miért ameddig megbízol benne felesleges ezen agyalnod.
2016. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!