Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez normális?

Figyelt kérdés
14 éves srác vagyok és már 1 honapja nincs barátnőm (tudom ez nem a világ vége) és mindig ha épp nincs senkim akkor ugy érzem mintha senki se szeretne pedig tudom h ez nem igy van. Ha nincs akit szerethetek és viszont szeret akkor szörnyen egyedül érzem magam mert a szerelem az egyik dolog a kevés közül ami boldoggá tesz. Mi a véleményetek ez természetes? Mert senki sem igy viseli a baráti körrimből az ilyen helyzetet.

2015. dec. 15. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok vele, de hiába mert eddig egy szenvedést jelentettek nekem a kapcsolatok, és kilépni se olyan könnyű belőlük, egyszerűen nincs életkedvem se semmi.
2015. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet h most melegnek fogtok nézni vagy mit tudom én de bujos tipus vagyok és ha nem ölelek meg valakit (ez általában egy lány barátom az évfolyambol) egy nap ekkor elmegy az életkdvem
2015. dec. 15. 08:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezzel nem vagy egyedül, rám is igaz hogy bújós vagyok és kell a kapcsolat..rossz már egyedül :/
2015. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.Ebben a korban szinte mindenkinek szeretet hiánya van.
2015. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!