Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A biszex osztalytarsam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszex osztalytarsam az exem. Segitseteek!? 17L

Figyelt kérdés
Egy osztalyba jarok a biszex exemmel aki irant 1,5ev utan is erzek meg valami. Mindketten lanyok vagyunk, vele volt az elso lannyal valo kapcsolatom es nagyon megszerettem. De o ket honap utan szakitott velem es meg azt se mondta miert hiaba kerdeztem. Teljes egy evig egy szot sem szoltunk egymashoz,minden nap kerultuk egymast es mindkettonk elhordta a masikat mindennek. Csak par ember tudott a kapcsolatunkrol tehat senki nem probalt meg beszelni a masikkal az erdekunkben. Aztan az egy ev beszelo szunet utan egyszer csak odajott hozzam es bocsanatot kert de meg akkor se mondta el hogy miert lett vege. Azota miota bocsanatot kert minden nap beszelunk, folyamatosan a suliban is es a neten is de nem tudom hogy ez mennyire jo. En meg mindig szeretem viszont o szerintem sose szeretett engem akkor nem hagyott volna ott. Ja es meg azota se valaszol arra a kerdesemre hogy miert lett vege..

2016. jan. 6. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez hol felnőtt párkapcsolati téma? Nem kellesz neki? Hagyd, nem élsz örökké, ne pazarold rá az időd. Ennyi.

Ha akart volna tőled valamit, megtette volna már az első lépést. Nem szeretett, nem is fog. Valószínű csak érdekből kellettél neki.

2016. jan. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem volt egy komoly kapcsolat. Azt kell megértened, hogy sosem leszel boldog, ha még mindig az a két hónap jár a fejedben. Lépj tovább, add meg az esélyt olyannak, akinek tényleg fontos lehetsz.
2016. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!