Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúkhoz szól a kérdésem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkhoz szól a kérdésem. Nálatok számít, hogy? 19L

Figyelt kérdés

Tehát nálatok számít az, hogy ha közösségi oldalon, pl. facebook, vagy akár skype-on beszélgettek egy lánnyal, milyen hangulatjeleket tesztek az üzeneteitekbe?


Pl. azokat, amiket bekarikáztam? Mitől függ, hogy melyiket használjátok? Van jelentősége nálatok?


Főleg a 'puszis' érdekel, amit kékkel karikáztam be.


[link]


Értelemszerűen azokhoz szól a kérdés, akik használják a közösségi oldalakat.


2016. jan. 6. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
En ha hüülünk szív megy még fiuknak is
2016. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha hülyül az ember, az más. :D itt nem hülyülésről van szó.
2016. jan. 6. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Én gyakran használom őket. Hát mert díszítik a szöveget. Olyan jól néz ki ottan egy vigyori szmályli. :D
2016. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Felesleges benne túl sok logikát keresni, főleg azoknál, akik nem tudnak gondolkodni.

Ja, és mindenki csak meg akar fektetni.

2016. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen, számít, ha puszis akkor puszilom, nem pedig szövegdíszítésként pakolom oda

de persze egyénenként eltérhet

18f

2016. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen számít szerintem senki nem fog küldözgetni random kiválasztott hangulatjeleket.
2016. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez mindig ember válogatja, van olyan aki pl a káromkodást már kötőszóként használja miegymás, azthiszem nem érthetetlen amit írok.
2016. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem sűrűn beszélgetek mostanában neten, de régebben voltak ilyen netes "csajozási kísérleteim"


Kacsintós, meg őrült szmájlit ha kaptam egy lánytól, azt én annak tudtam be hogy kicsit megfogtam. Nem szerelmes belém még, de jó társaságnak tart. Ugyanez akkor is ha én küldtem ezeket, csak az én szemszögemből.


Az elpirulósokat általában akkor kaptam/küldtem ha komolyabb témáról volt szó, vagy arról hogy jobban megismerjük egymást, és valami/valamik nagyon-nagyon megtetszett/megtetszettek benne.


A puszis szmájli annak a jele volt, hogy rá lehet térni az ismerkedés fő céljára, a kapcsolatra :)


Úgy nagyjából azt hiszem ennyi, de mást nem is nagyon használtunk. Max a sima vigyori szmájli, vagy az xD ha nagyon vicces volt a dolog (illetve új messengerbe a sírva nevetés)..


Puszis, és hasonló szmájlikat nem küldözgetünk csak úgy akárkinek komoly szándékkal. A haverokkal hülyülés nem számít ide.

2016. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sanya456123 ***** válasza:
Szerintem ez embertől függ! Példáúl ha én odaírok egy lány képéhez hogy jó/szép a kép vagy nagyon szép vagy vagy valami ilyesmi és válaszul kapok egy szívet vagy egy csókos smilyt akkor az ad önbizalmat XD
2016. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!