Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok mennyit dob, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok mennyit dob, ha egy lánynak jó az énekhangja?

Figyelt kérdés

Tudom, ez lényegtelennek számít, de kíváncsi vagyok rá :)

Ti figyelembe veszítek, ha egy lánynak jó a hangja? Vagy abszolút nem érdekel titeket?

És ti örültök, ha egy lány sokszor elkezd csak úgy énekelni (tegyük fel, hogy viszonylag jó hangja van) vagy egy kicsit idegesítőnek tartjátok?


Most így ennyi kérdés jutott eszembe.

Ha nem okoz nagy gondot, akkor a korotokat is leírnátok? Előre is köszi :)



2015. dec. 12. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyit
2015. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát,őszintén megmondom,nekem tetszik ha egy lánynak jó az énekhangja,szépen tud énekelni :) 16F
2015. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sokat,de dob :)
2015. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmit se de ha elkezd élnekelni szivesen hallgatnám de csak ha metált énekel 14/f
2015. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jó a hangja előny, ha nem, az sem hátrány :)


21/F

2015. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pozitívum, szívesen hallgatnám. Engem speciel egyáltalán nem zavarna. :) 26/F
2015. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. dec. 13. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
az az igazság,hogy közülünk csak nagyon kevésnek számít az ilyesmi:D inkább az lényeges,hogy mi más jó még:DDDD
2015. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!