Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval kb. két hónapja jött az osztályomba. És elsőre megtetszett nekem és beszélgettünk meg mindig mosolyogtunk egymásra, aztán téli szünet előtt írtam neki egy levelet (és egy karkötőt is csináltam)

de azóta kicsit mintha jobban elkerülne :/

Amúgy több lánynak is Ő tetszik..

Légyszíves Normális válaszok módján segítsetek, mert nem tudom mit csináljak!!

Előre is köszönöm

13/L


2016. jan. 6. 17:59
 1/3 Linó03 ***** válasza:
Próbálj vele ugyanúgy beszélgetni, mint korábban. Ha már nem annyira tartózkodó és látod hogy kedvel (visszamosolyog, stb.), de nem kezdeményez semmit, akkor esetleg kérdezd meg, hogy lenne-e kedve elmenni korizni, vagy ilyesmi. Például.
2016. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztálytársal nagyon nem kéne össze jönni,mert ha szakítotok akkor nézheted őt évekig..
2016. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

két év múlva el szeretnék innen menni

és köszi az eddigi válaszokat!!

de még várok

2016. jan. 6. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!