Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha megtetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megtetszett egy híresség? (többi lent)

Figyelt kérdés
megtetszett egy énekes csaj, és érzem, hogy küzdenem kell érte, még fiatal és nem annyira futott be.. mit tegyeK? olyan választ nem kérek, hogy hagyjam, vagy felejtsem el, mert én sose adom fel, a normális válaszokat meg köszönöm :)

2016. jan. 6. 00:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Kiről van szó?
2016. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Varga Vivien
2016. jan. 6. 00:16
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha magyar akkor esélyed is lehet de ha külföldi akkor tényleg felejtsd el.

Azt meg azért ne feletsd el hogy énekesként ő egy szerepet játszik a színpadon. Ismerkedj inkább elérhető lányokkal.

2016. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
magyar? általában valamennyire magasabban vannak az ilyen emberek ego szinten, mégha nem is olyan nagy valaki, szóval jobb lenne ha először a személyisége tetszene meg, azután a külseje. De mindenkinek van saját baráti társasága, oda próbálnék bevágódni, vagy ilyesmi.
2016. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

#4 A 3as vagyok a magyart azért tartottam lényegesnek kiemelni mert gondolom nem beyonce tetszik neki halálosan.

Ezt még megvalósítható kategóriának tartom nem kell perfektül idegen nyelvet beszélni elrepülni a USA-be stb stb-

2016. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Nem a tiedre reagáltam, hanem a kérdező posztjára.
2016. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést :)
2016. jan. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen, magyar :D és 15 éves, szerintem nincs nagy egoja
2016. jan. 6. 06:31
 9/26 anonim ***** válasza:
halod ha tucc idegen nyelvet alissa white se rosz ><
2016. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
ja meg hagy tegyem hozá ha sikerül beválalom h álmaim nőénél kemenyen beprobálkozok ugy h ha beégek beégek ><
2016. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!