Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszem egy olyan fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem egy olyan fiúnak, aki tesitagozatos, annak esetleg baj lehet, hogy én lovagolok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szóval, tetszik nekem egy srác, aki tesitagozatos. Ciki lenne nekem, ha megtudná, hogy én lovagolok? Ugyanis sok ember úgy gondolja, hogy könnyű, meg nem sport, ilyesmi... nem lenne nekem kellemetlen nekem előtte?



2016. jan. 7. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
miért lenne kellemetlen?
2016. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tetszel neki akkor teljesen mindegy. kivéve ha nem egy parasztról van szó!

17F

2016. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor az sem gond, ha nem sportolsz.
2016. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor én mit mondjak? Modern táncot táncolok, és még egy tökély spárgánál sem ismerik be hogy sport-.-
2016. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha rajta csinálnád,biztos tetszene neki:DDD
2016. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem késöbb megfogja neked köszönni hogy jársz lovagolni :D semmiképpen sem hátrány :D
2016. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 El Greco ***** válasza:

#5 most nem azért de betegre nevettem magam mikor megláttam a válaszod mellet hogy 69%ban válaszolsz jól.. Passzol a kettő egymáshoz :DDDDDDDDDDDDD

Egyébként, Kérdező, szerintem ez egyáltalán nem ciki, a lovaglás szép sport.

2016. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hahaha örülök,hogy tetszett:D Magam sem értem miért pontoznak le mindig,pedig nem "trollkodni" szoktam ide jönni,csak ugye a mondás is tartja: Hülye kérdésre, hülye válasz...
2016. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!