Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én voltam a pancser hogy így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam a pancser hogy így döntöttem, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Van egy cigány csaj a munkahelyen, egy ideje vagyunk ott, tehát ismertem már valamennyire, az a csávó akivel láttam néha, az első volt neki. Most úgy 2 hete kezdtünk el beszélgetni közös ismerős által, közben elárulta magát hogy ugyan megcsalta a gyerek, de mégis egy albérletben élnek, de bízzak meg benne hogy nincs köztük már semmi :) Amikor ezt elmondta munkából hazafelé, na onnantól elment az egész kedvem és másnap már nem köszöntem neki meg semmi. Persze levette hogy ez a bajom, azzal magyarázta hogy sok mindent nem tudok még, mondjuk ez igaz, de ezek után nem is érdekel.

Egy közös ismerős szerint csak dugás lehetett a szándéka, ezért volt mindig a s*ggembe.

Viszont nekem nem hiányzik, egy ilyen idióta viselkedés miatt hogy összeverjenek a kondiba ahova járok és még néhány ismerőse is, inkább hagytam az egészet, mert nem egy bomba csaj, csak arcra néz ki jól, de semmi fenék és test, most mit tudnék csinálni egy 43kg-s csajjal, 75kg-osan....

23/F


2016. jan. 7. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeretted őt ? Szerelmes voltál belé ? Ha igen akkor elcseszted mert akkor harcolnod kelett volna érte ! Azért mert együtt lakik volt barátjával nem ítélheted el hiszen nem tudod hogy van-e lehetősége máshoz menni lakni , lehet nincs így kényszerült arra hogy vele maradjon egy lakásban , ezt csak akkor tudhattad volna meg ha rákérdeztél volna .


D

2016. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem hozzátenni hogy bár állítása szerint semmi nincs közöttük, az ünnepek alatt olyan képet rakott fel hogy a srác lábán ül.... szerintem ez mindent elárul erről, mivel megcsalta a csajt, Ő vissza akar csalni velem én így gondolom. Az albérlet dolog meg simán mellőzhető lenne, mert a csaj előzőleg is otthon lakott, magától költözött össze a sráccal mert engedték neki..
2016. jan. 7. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!