Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megakadályozni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megakadályozni, h a legjobb barátnőm (15 éves! ) elveszítse a szüzességét?

Figyelt kérdés

A barátja( szintén 15) a világ leggonoszabb embere, mindenkit megaláz és kicsúfolés akkora arca van, pedig se nem néz ki jól(sőt szerintem határozottan visszataszító), ése nem okos se nem jó fej. És az előző barátnőjével azért szakított mert nem akart vele lefeküdni.

A barátnőm nagyon befolyásolható viszont nagyon szereti fiút. A fiú múltkor óvszert vett és mesélte hogy már tervben van (elvileg a lány már többször is leszopta). A barátnőm nekem nem mond semmit szóval nem tudhatom hogy áll hozzá ehhez az egészhez, de nagyon félek olyat tesz amit később megbánn. És hogy a srác otthagyja miután megfektette, és mindenki egy k***ának fogja hinni (sokan már most is így hívják)

Meg hát amúgyis, csak nekem durva az hogy még csak 15 évesek????

Tudom, hogy ez nem az én dolgom de iszonyúan féltem a barátnőm.

Mit javasoltok mit tegyek?



2016. jan. 10. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Én megfenyegetném a fiút. Hogyha nagyon buta (én azt vettem le, hogy az) akármivel megfenyegetheted és úgy megijed, hogy nem fogja senkinek se elmondani, hogy megfenyegetted. A másik lehetőség az, hogy a barátnőddel beszélsz és megmondod neki, hogyha megteszi akkor a te szemedben is csak egy idióta @rva.
2016. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
A második lehetöséget válasszad. A fenyegetözés visszaüthet a primitiv emberektöl. A legjobb barátnöd meg, (ha tényleg az,) esélyes, hogy hallgat rád.
2016. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pon t ez a baj, hogy a srác nagyon agresszív. Aki csak ránéz a csajra azt szétakarja verni, soha nem hívják buliba mert félnek hogy balhét csinál. És az a durva hogy lányokkal is ilyen durva. Minden lányt k***ának, meg fa*szopó ri***hív, és engem fenyegetett meg ha nem mondom el miket mondanak róluk akkor így vagy úgy kiszedi belőlem...
2016. jan. 10. 18:22
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
De, nagyon durva, hogy 15 évesen ezen jár az eszük! De sajnos ez a mai generáció. Undorító szerintem is, de ez van. A lényeg, hogy beszélj a barátnőddel!! Ha tényleg a legjobb, akkor valószínűleg hallgat rád és ne hagyjad, hogy rosszat tegyen! Nehéz, de sajnos muszáj most lerúgdosnod őt a rossz útról!! Sok sikert! :)
2016. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Legalább a csávó egy kis 15 éves takonypóc?
2016. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez a hím nemű egyed egy undorító féreg! Beszélj egy sráccal, hogy pakolja rendbe! Nincs ott egy fiú sem, aki Boxol, vagy tanul valamilyen harci stílust? Csak azt kell kiprovokálni enyhén a faroklebenyből, hogy beszóljon neki és a harcosunknak máris van joga úgy összehajtogatni, hogy az orvosok biológia könyvből nézik, hogy hogyan építsék vissza. Rühellem az ilyen antihím férgeket. Kár, hogy nem vagyok ott, hülyére verném nektek, de sajnos messze vagyok tőletek. Tényleg, beszélj valakivel, aki tud valamit, vagy szóljál tanárnak, hogy hogy beszél és mit művel ez az állat!
2016. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát esetleg ha van, küldd rá a bátyád, neki nem fog beszólogatni egy kis nyomi 15 éves ;)

Ha nincs, akkor szerezz valahonnan egy fiút, nehogy már ilyen nagy szája legyen ennek a kis nyominak..

2016. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Zedricht ***** válasza:
70%
Van lany ismerosom aki 14 evesen vesztette el de legalabb tudom, hogy normalis a srac. De ez szegeny
2016. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Jah idosebb sracokhoz menj segítségért aki nem szarozna szétverni az ilyet

Amúgy én is ismertem ilyet a lány othagyta ő meg megpofozta a lányt egy nála 3 évvel idősseb srác és kétszer nagyobb meg helyrerakta egy párszor azóta visszavett a képéből

2016. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazából vam egy srác az osztályomban akinek senki nem mer beszólni, mert az a srác pöccint egyet és 3 ember meghal:D Ráadásul tetszem is a srácnak valszeg megtenné nekem, csak ő nem az a srác aki csak úgy pojénból szétver mindenkit és nem akarom belekeverni a dologba nehogy aztán őt vonják felelősségre
2016. jan. 10. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!