Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha meg mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha meg mindig szeretem a vot baratnom, de a legjobb barataim nem birjak?

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a baratnommel, es rajottem hogy meg mindig szeretem, es nem tudok nelkule elni, viszont az osszes jo baratom ki nem allhatja, szoval nem tudom mit tegyek. Ujra osszejojjek vele vagy megprobaljam elfelejteni?

2015. dec. 23. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, nem tudom mennyire lesz sikered..

Amúgy dönts hogy ki a fontosabb, ő vagy a barátaid? Mert ha valóban a barátaid, akkor nem akadnak ki azon hogy neked milyen barátnőd van..

2015. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom


Az egyik baatnojetol megtudtam h o is szeret meg engem, szoval szerintem egy probat akkor meg meger


Koszi szepen :)

2015. dec. 23. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínūleg azért utálják õt mivel a volt barátnõdrõl és összetörte a szivedetvagy te az övét vagy valami történt... Mind1 de a lényeg ,hogy ha igaz barátok akkor azért utálják a csajt mert tudják ,hogy csak ártana neked... Viszont ha te 110%-ig biztos vagy benne ,hogy megbízthatsz a lányba és tényleg szeretitek egymást és ezt a barátaid látják akkor õk is elfogadkák esetleg még meg is kedvelik a lányt...
2015. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!