Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, csókolóznátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, csókolóznátok olyan csajjal, aki előtte a kutyájának a szájára adott puszikat?

Figyelt kérdés

Mert a barátnőm mindig ezt csinálja, meg a macskát puszilgatja, meg minden állatot, pl. tengerimalac, vagy nyúl.

Én meg olyan vagyok, ha megsimogatom az állatot, utána kezet szoktam mosni. Ő meg a szájukat csókolgatja, amivel ki tudja miket nyaltak előtte. Én nem vagyok képes már többet normálisan csókolózni a lánnyal se, mert mikor találkozunk, akkor is az jár a fejemben, hogy előtte egy kutyával smárolt és kutyaeledelszagot képzelek a leheletébe.

Már mondtam neki, hogy ez nem tetszik nekem, elvileg abbahagyta, de mégsem tudok már olyan élvezettel smárolni vele, mert mindig eszembe jut. Sőt, múltkor már haverjaim is azt dumálták, hogy megcsalt egy kutyával!

16/F



2016. jan. 10. 18:41
 1/5 Zedricht ***** válasza:
100%
En nem.. szeretem az allatokat de na..
2016. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Mi az hogy:D Még a kutyát is lesmárolnám:D
2016. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem! az állatok tele vannak bacikkal mosson fogat aztán lehet róla szó
2016. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem egyáltalán nem zavarna,mert én is ilyen vagyok..kutyáimnak szoktam néha "szájrapuszit" adni,ha úgy jön ki xd meg ha nem figyelek általában tökéletes időzítéssel szájon is szoktak nyalni.max letörlöm,aztán megyek tovább..18/f
2016. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor is csókolóznék ha le is szopja a kutyát
2016. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!