Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hetero lányok! Ti elmondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok! Ti elmondanátok a pasitoknak, hogyha csókolóznátok részegen egy barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 13:23
 1/7 Linó03 ***** válasza:
100%
Hát ez attól is függ, hogy ki a pasi, de voltam már együtt olyannal, akinek simán elmondanám. Szerintem még élvezné is a sztorit :)
2016. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
El. Mondjuk nem kellett elmondani, a férjem is látta :D
2016. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, bár magamat ismerve nem csinálnék ilyet részegen se
2016. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze. Nem hiszem, hogy kiakadna.
2016. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, ő ezt nem tartja komoly dolognak (nő és nő között), bár nem hiszem hogy akár részegen ilyet csinálnék :D
2016. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:

Nekem barátnőm elmondta, azóta néha (!!!) azzal nyősztetem, hogy mikor csináljuk hármasban...?

26/F

2016. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne pasim, akkor nem csinálnék ilyet, ergo nem lenne mit elmondani. Ha meg kapcsolaton kívül csináltam volna ilyet, akkor meg gyakorlatilag semmi köze nem lenne hozzá, tehát ezért nem mondanám el. Szóval a válasz így is-úgy is nem.
2016. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!