Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gáz kavarni?

Figyelt kérdés
Pl. egy lány csókolózik egy buliba, akár egy idegennel. Tartani kell az ilyen lányoktól párkapcsolat szempontjából? Nem is alkalmasak rá? Láttam, hogy nagyon negatívan állnak ezen az oldalon ehhez a témához, miért? Legtöbb ember ri..ncnak gondolja az ilyen lányokat.

2016. jan. 10. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül gáz, de én nem lennék képes rá. Egyszerűen azért, mert nekem fontosak az érzelmek, monogám típus vagyok inkább.

Ettől függetlenül nem nézem le őket, egyik legjobb barátnőm is ilyen...

Az, meg hogy ki alkalmas egy párkapcsolatra igencsak relatív.

2016. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek alkalmasak, de valahogy én inkább kerülném az ilyen lányokat..
2016. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 theazombiee ***** válasza:
89%

Szerintem ha csak csókról van szó nem gáz. De ha le is fekszik velük az már igen. Meg tegyük fel, hogy a lány szereti azt a fiút, akivel kavar. (ilyen esetben egyáltalán nem gáz)

Egyébként miért csak a lányokat nézitek le? Az ilyen fiúkat miért nem? Tök ugyanaz.

2016. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Értelme nincsen. Akivel egyszer-kétszer megtörténik tini korában (mert ugye most tini kategóriában vagyunk) még nem feltétlenül bélyegezném r_bancnak. Főleg, ha szimpatizál a fiúval már egy ideje vagy szereti, ahogy előttem írták, de a többségében semmi érzelem nincs emögött és ez rohadt gáz, hogy ennyire nincs tartás egy lányban vagy ennyire nem tudja a korlátait az alkoholban. Így hogy bízzon meg benne egy fiú? Nekem biztos nem kéne egy ilyen barátnő akinek részegen belemászott a szájába a környék összes hülyegyereke. (igen, az a fiú se jobb aki ilyet csinál, nyilván józanul egy csajt se tudna megszólítani, és csak részek lotyókat bír felszedni :D)

Viszont akinek minimum minden hónapban becsúszik egy ilyen az szimplán fogyatékos.

Mi előnye van:

Lesz másnap barátja?

Szerelme?

Több pénze?

Bármi plusz az életében?

Nem...

És negatív:

Hogyne, mindenki egy strigulaként fog rá tekinteni, olcsó árunak sok vevője akad... éppenséggel lehet népszerűbb lesz, de normális kapcsolatra egy fiúnak sem fog kelleni, mindenki ki akarja majd használni.


Persze van olyan lány aki ennek örül, mert érzelmek nélkül képes ilyenekre valószínűleg szimplám rbanc, van aki olyan naiv, hogy mindenki be tudja hülyíteni, de van aki meg ilyeneket csinál (pl. az egyik lány ismim) közben áradozik róla, hogy mennyire szeretne kapcsolatot és mennyire szeretne szerelmesnek lenni.


Hát lol... nem kéne r.bancnak lenni és nem csak megdugni akarná mindenki..

2016. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért nem bonyolodnék kapcsolatba ilyen lányokkal mert akik ilyet csinálnak azoknak a személyiségük is olyan. És nekem nő kell nem egy felelőtlen kislány :)
2016. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

AKkor szerintetek tartani kell egy ilyen lánytól, mert nagyobb az esélye, hogy félresmárol/megcsal? kizárólag szintén kavarni lehet vele (már ha igénye van ilyesmire az embernek)

2016. jan. 10. 21:24
 7/9 anonim válasza:
100%

Azért ne az itteni 3-4 válasz miatt offold a csajt tes...

ennél azért többet kéne tudni h kavart...

bár ha fiúról fiúra borul bebaxva azért az tényleg gáz.

bár van akinél ez megvan józanul is :D

meg van 2 lány és 20 fiú barátja, amiknek a felével kavart már de fogadd el h ő fiúkkal is barátkozik, ölelkezik, puszi-puszi köszöntés mindegyiknek meg minden :D

na azok a kis r_bancok

2016. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom h én soha nem csaltam meg senkit (nem is fogok) viszont amikor nem volt barátom akkor velem is volt h megtörtént
2016. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!