Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek van olyan ember,...

Szerintetek van olyan ember, aki mindig csak egy valakinek kavarja a dolgokat és csak egy valakivel szemétláda, vagy a szemetek nem tudják megállni, hogy előbb-utóbb másoknak is elkezdjenek kavarni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Vannak ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?

#kavarók
2015. máj. 24. 21:22
 1/1 anonim válasza:

Igen volt benne tapasztalatom.

Egy nagyon jó barátnőm el kezdet pletykákat terjeszteni rólam. És amikor beszélgettem az egy egyik fiúval és még kérdezte hogy tényleg leszbikus vagyok e mondtam neki hogy nem es megkerdeztem hogy kitől hallotta azt mondta hogy az én barátnőmtől. Akkor még keresem a lányt és még kérdeztem hogy ő mondta e ezt azt mondta nem de ott állt mellett a másik barátnőm és azt mondta hogy igen a lány volt mivel a szemembe hazudott meg teptem és amikor abba hagytam meg fogta magát és le térdele le hajtotta a fejét és azt mondta Bocsánat. Jó mi? De ha ilyen valaki próbál téged csesztetni akkor üsd le mert ha nem állítod meg időben akkor el fajul.

puszi.

2015. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!