Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már igénytelenség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már igénytelenség?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a fiúknak fontos, hogy egy lány adjon magára és igényes legyen... Én az alapvető higiénia szabályait betartom, tehát nem járok koszos ruhákban, a hajamat tisztán és nem túl kócosan (kóctalanul?) tartom, fogat mosok stb., nem öltözködöm közönségesen. De nem sminkelek (bevallom, pusztán kényelmességből, nincs kedvem ezért korábban kelni, és napközben is folyton ellenőrizgetni, hogy nem folyt-e el), a hajamat mindig csak megfésülöm és leengedve hagyom, nem csinálok frizurákat magamnak, és egyszerűen öltözködöm. Farmer(szoknyát nem hordok)+valami egyszerűbb felső, mindig olyan színű, amilyenhez éppen kedvem van, meg amilyet találok. Ennél a pasik többet várnak 'igényesség' tekintetében?

2016. jan. 11. 18:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 15/l vagyok
2016. jan. 11. 18:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet várnának sem kéne megváltoznod, hiszen ez vagy, nem szeretnél sminkelni meg cicomázni, akkor nem.

Egyébként én személy szerint nem várok többet, és ahogy tudom, a többi srác sem. Ez a lányoknál olyan nagy dolog, hogy kifestik magukat és azt gondolják, hogy annyira megemeli az értékét. Tehát nem, ennek köze nincs az igénytelenséghez. :)

2016. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn is ilyen vagyok. Szerintem nem igènytelensèg. Akkor lennèl igéytelen ha nem tartanád be a higiènia alapvető szabályait. Sok fiùnak ax tetszik ha egy lány nem ad annyit a külsőjère.
2016. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Nekem tetszik, ha egy lány nem sminkel, és visszafogottan öltözködik.


Viszont, az zavar, ha valaki a "pasi" szót használja, főleg ha egy 15 éves lány.

2016. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

engem pont az ellentéte irritál, nekem pont jó így :)

15/f

2016. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kócos kis tinilányok kimondottan tetszenek.


23/f

2016. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 4-es, szíves elnézésedet kérem, ez jutott eszembe :D
2016. jan. 11. 20:39
 8/10 anonim ***** válasza:
# 7: Fiúk? Srácok? :)
2016. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez eddig rendben van, nem igénytelenség, sőt szimpatikus. Remélem nem rontod el dús punci- és ánuszszőrrel.
2016. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt majd leborotválom, ha szükséges lesz :DD
2016. jan. 12. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!