Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti összejöttök nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzs33 kérdése:

Fiúk! Ti összejöttök nálatok fiatalabb lánnyal? Ha nem akkor miért nem? Vagy ha igen akkor miért gondolod úgy, hogy igen?

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán, a fiúk többnyire a jóval fiatalabb lányokra buknak, van a másik véglet is aki az idősebbeket szereti.
2016. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Én például nembiztos. Jobban szeretem aki egymagasság vagy alacsonyabb, de kivétel akadhat :D

De semmi bajom nincs azzal ha más fiúnak magasabb lány párja van. :)

2016. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálam a kot nem számít. Lehet 5 évvel is fiatalabb, ha érettebb a koránál. Tehát szerintem nem a kortól függ.
2016. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok *NEMIDE :D


Ide ez jön:

Igen, ha értelmileg ott van, és nem olyan a helyzet hogy 18-14. De pl 18-16 oké, és ugye minél nagyobbak a számok, annál nagyobb különbséget fogad el a társadalom meg én is.


Most mehetek a másik kérdéshez javítani ha elküldtem Xd

2016. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nálam fiatalabb lányok jönnek be, azért is mert cukik, meg mert a lányoknak úgyis többségben az idősebb fiúk jönnek be :)
2016. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, +-2 év belefér szerintem.
2016. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen pl. nekem is az idősebb pasik jönnek be,a barátom is idősebb nálam 9 évvel. Sok lánynak tényleg az idősebb kell,én úgy gondolom a saját tizenéves korosztályom éretlen.
2016. jan. 12. 18:12
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

"én úgy gondolom a saját tizenéves korosztályom éretlen"


Ha annyival érettebbnek tartod magad a korosztályodnál, miért nem keresel ugyancsak a korosztályodban érett fiút? Ha érett lány létezik, érett fiú miért ne létezne olyan korban?


A 9 év kicsit soknak tűnik.

2016. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-ashoz szólnék! Figyelj,én sok velem egykorúval jártam már,és abszolút nem működött,és most idősebbel működik. Tapasztalatból mondom,hogy az idősebb pasik jobban megértenek,és 9 év nekem nem sok. Mert nem a korkülönbség számít a szerelemben.
2016. jan. 12. 19:02
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon érett lehetsz, ha sok fiúval jártál már, és ezelőtt 1-szer se működött. Miért jöttél össze olyan fiúkkal, akiket nem tartasz elég érettnek?

De biztos a te korosztályodban is találnál szellemileg eléggé érett fiút, csak nem veszed észre.

2016. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!