Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér, ducibb lányok! Titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, ducibb lányok! Titeket zavarna, hogy a fiú aki udvarol nektek vékony?

Figyelt kérdés

2016. jan. 15. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég érdekes lenne, ha ilyen miatt utasítanának vissza
2016. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én kövér vagyok, mindig is vékony pasik udvaroltak nekem. Ha egy duci, mackós pasira várnék, akkor még mindig szűz lennék. Azoknak ugyanis a 140 centis, 40 kilós lányok tetszenek kivétel nélkül.
2016. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fiu vagyok és vékony/sportos alkatu de mégis mindig a kövér/teltebb lányoknak tetszem...szerintem abszolut örülnek is neki :D
2016. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kövér vagyok, és mindig is a vékony srácok voltak a zsánereim, az eddigi párjaim is mind olyanok voltak:) 18L
2016. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Jobban örülnék egy hasonló adottságokkal rendelkező pasinak (ők a zsánereim) de ők valahogy rám sem néznek,mindkét pasim nálam vékonyabb volt. 22l
2016. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is a vékony fiúk tetszenek.
2016. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egem nem zavarna. És NEM KÖVÉR hanem esetleg dundi duci izmosabb testalkatú,stb. Általában nem szeretjük a kövér jellemzést!
2016. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna :)
2016. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kivétel nélkül minden párom vékony volt vagy sportos... nem, nem zavar
2016. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!