Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botu kérdése:

Lányok nektek tetszenek a magas vékony fiúk (nem véznára gondoltam) aki ismos is egy kicsit de azért fúlos kockahas?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Aha :) de mi az a fùlos kockahas? A véget nem értem
2016. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
az hogy mivel vékony ezért látszik minden kockája(alap izom) mert vékony de az még nem jelent semmit attól még nem izmos az ember én is vékony vagyok csak én mellette tényleg izmos. Hasadra nem értelmes alapozni menj el edzeni vagy csak húzószkodás fekvő hasazás mellezés mellé valamit lábra meg hátra és ha olyan a genetikád akkor tényleg izmos leszel(picit) az hogy a hasad kockás nem jelent semmit most már szinte mindenki azt hiszi hogy izmos amiatt mert kockás a hasa a legtöbb páva kis pálcika b*zi is a hasára veri magát de amúgy bejön nekik(tapasztalat):)
2016. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Kinarat egy nem az azért és a fúlos között.
2016. jan. 14. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem bejönnek az izmos srácok:)
2016. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha helyes vagy akkor naná :D Szeretem a vékony, magas srácokat mivel én is vékony lány vagyok. Legyen egy kis kocka hasa meg izmos de nem kell túlzásba esni:) Arca számít meg persze ne legyen igénytelen
2016. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
58%
Cukinak tűnsz. De az is számít hogy az arcod is cuki legyen.
2016. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mi számit cuki arcnak?
2016. júl. 16. 23:20
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Justin Bieber, Zac Efron arc pl.
2016. dec. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!