Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy 21éves barátom van 15 évesen?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mennyi szüleid közt a korkülönbség?
2016. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Igy: Anya, talaltam magamnak uj apukat.
2016. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha elég "felnőttnek" érzed magad ahhoz, hogy egy 21 éves fiúd legyen, plusz, hogy ide a Felnőtt kategóriába írtál ki egy kérdés tini fejjel, úgy legyél elég felnőtt ahhoz is, hogy őszintén és nyíltan elmondod nekik.
2016. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3-as voltam


Mielőtt valaki belekötne: a kérdés először a felnőtt kategóriában volt!

2016. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van barátom és 21 éves.
2016. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ez gáz:D
2016. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást én megérteném
2016. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát, a szüleid biztos aggódnának és féltenének, hogy a srác csak ki fog használni...De ha bemutatod őt nekik és tudják, hogy benned is bízhatnak, akkor talán megértik. :) Azért ebben a korban sok ez a 6 év korkülönbség. Én is 15 vagyok,és én biztos, hogy csak korombelibe tudnék beleszeretni, de nem vagyunk egyformák. :)
2016. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Úgy bírom ezeket a " de gáz " még a többi ilyen kérdéseket..

Azért írók ki valamit, mert segítséget kérek..

És nem .. nem érzem magam érettnek meg satöbbi..tudom hogy nem vagyok az

És nem félek elmondani nekik csak nem tudom ,hogy hogyan tegyem meg .

Nem oltásokat szidásokat várok , ugyanis én is tisztába vagyok azzal, hogy ez nem helyes , de egyszerűen szeretem és ő is engem .

2016. jan. 16. 16:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Meddig szeretnél szűz maradni? De komolyan..

Egy 21 éves srác mellett nem sokáig fogsz. Hidd el, rá fog tudni beszélni akkor is, ha nem akarod.

A szüleid pedig ezeknek tudatában nem fogják díjazni a kapcsolatod. De ennek ellenére mondd el nekik. Ezt csak egy féleképpen lehet, nem is tudom,miféle kérdés ez.

2016. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!