Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy barátom van?

Figyelt kérdés
Nem régóta járok egy fiúval, akit szeretek és ő is engem. Már régebb óta ismerjük egymást, eleinte csak barátok voltunk, aztán legjobb barátok, most meg már járunk. Szeretném elmondani a szüleimnek csak félek egy kicsit meg ötletem sincs hogy hogyan adjam nekik elő a dolgot. Tudnak róla, de csak úgy mint egyik barátom meg osztálytársam. Örülnének meg minden, de azért mégis milyen hülyén hangzik, hogy egy váratlan pillanatban odaállítok eléjük és kinyögöm, hogy van barátom ők meg csak bámulnak rám hogy mi van?? Szóval segítséget szeretnék kérni, hogy mégis hogy csináljam ezt jól? Esetleg elmondanátok hogy ti hogy mondtátok meg a szüleiteknek? 16/L

2014. okt. 5. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én anyukámnak mondtam el először, ő meg akarta ismerni és apukámhoz is eljutott a hír. Évfolyamtársak vgyuk, anyukámnak meséltem róla egy keveset is, majd meghívta, hogy megismerjék.
2014. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam ennyi idősen úgy volt, hogy tudtak róla hogy találkozgatok délutánonként valakivel, aztán egyre sűrűbben és sűrűbben, aztán már egymásnál is voltunk néha, aztán többet, aztán egyértelművé vált nekik is, hogy nem csak barátok vagyunk. Találkoztunk mi is már a szülőkkel mielőtt összejöttünk volna, nem lepődtek meg :)
2014. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:
100%

mondjuk szólj neki,hogy elhoznád a barátod bemutatni

én ezt tartanám jó és korrekt lépésnek

2014. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz a reakcióiktól, akkor ne azt mondd, hogy a a barátod, hanem finomabban: úgy érzed,valami több kezd lenni, mint a haverság...
2014. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek elmondani? ne mondd el. Csak ha kérdezi.
2014. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!