Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ha buszon mellétek ül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ha buszon mellétek ül egy idegen, szép lány, kezdeményeztek vele beszélgetést?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül :) A hangulatomtól függ
2016. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
nem járok busszal
2016. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ:ha úgy érzem,hogy esetleg én is szimpatikus vagyok neki,és talán szívesen beszélgetne,akkor igen.:)
2016. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem, hiszen ott volt ülőhely, valószínűleg azért ült mellém. És ha szeretne valamit, akkor gondolom ő szól hozzám először, viszont ha beszélgetést kezdeményez, akkor felbátorodok és szívesen beszélgetek vele. :)
2016. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó: azért nem alánynak kell megtennie az első lépést :D
2016. jan. 16. 15:20
 6/11 anonim ***** válasza:
hát ez elég bonyolult szitu mert nem mondtatod azt minden lányra aki melléd ül buszon hogy tetszel neki igenis ha a lanynak tetszik egy srac ilyen szituba kerdezze meg hogy szabad e a hely a srac nyilvan igennel fog valaszolni és már el is kezdet a beszélgetést a srác nem fogja én se kezdeném ott volt szabad hely és kész
2016. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Finoman, diszkréten, udvariasan kell próbálkozni...
2016. jan. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#5!

De miért kéne rögtön arra gondolni, hogy biztos azért ült mellém, mert bejövök neki? Számomra teljesen alap, hogy megengedem, hogy odaüljön, ugyanakkor az is, hogy egy ilyen szituációban nem szólok idegenhez, ez természetes. Ha kezdeményez, akkor beszélgessünk, de alapból közösségi helyeken nem beszélgetünk idegenekkel, ez annyira természetes.

2016. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Egy időben csináltam, de leszoktam róla. Általános tapasztalat, hogy a lányok nagyon gyenge idegállapotban vannak. Leszólítja őket egy vadidegen, megijednek. A kirívó öltözködés, meg viselkedés, meg minden, aztán tessék..
2016. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megijednek? én pont nem ezt tapasztaltam..mit értesz megijedés alatt?
2016. jan. 18. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!